Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 21.09.2010, 20:22:34
Iubirea's Avatar
Iubirea Iubirea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.06.2010
Locație: Bucuresti in C.I
Religia: Ortodox
Mesaje: 689
Implicit Pentru userul SCOTIANUL

Am creat acest topic in speranta ca vei mai citi vreodata pe acest forum si vei vedea topicul dedicat tie.
Regret foarte mult ca ai ales sa ne parasesti dar desigur ca este alegerea ta, ai motivele tale iar eu nu spun decat ca le respect....
Am insa un mare regret ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu tine, sunt sigura ca as fi avut multe de invatat... sa apuc sa iti trimit si eu macar tot atatea lucruri frumoase cate mi-ai trimis tu ca sa imi bucuri viata atunci cand am avut nevoie.

Sincer imi vei lipsi draga prietene virtual...
Cu toata dragostea si caldura te imbratisez si iti doresc sa ai parte de fiecare data de tot ceea ce tu iti doresti. Hristos si Maica Domnului sa iti calauzeasca pasii spre cele de folos mantuirii.

Doamne ajuta!!!
__________________
"Sa nu spui tot ce stii, sa nu faci tot ce poti, sa nu crezi tot ce auzi!" (pr. Paisie Olaru)
http://www.youtube.com/watch?feature...v=y8zZ_NGRoJo#!
  #2  
Vechi 21.09.2010, 20:30:31
Bast-et Bast-et is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.07.2010
Mesaje: 350
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Bast-et
Implicit

Intr-adevar, am ramas rau cand am vazut guest-ul langa nick dar, ce sa spun...
Sper sa revii, esti un om de treaba...
__________________
But I am not a slave to a God, that doesn't exist
And I'm not a slave to a world, that doesn't give a sh*t
  #3  
Vechi 21.09.2010, 20:36:05
Rodica50's Avatar
Rodica50 Rodica50 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.05.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.855
Implicit Pentru Scotianul!

Cu adevarat, esti un om cu o personalitate deosebita- nu ti-au lipsit eleganta si bunavointa fata de toti cei care ne aflam pe forum. Si eu am spus ca ma retrag, totusi n-am facut-o.Te asteptam cu mesajele tale pline de optimism!Si mult bine!
__________________
Cel ce crede, se teme; cel ce se teme, se smereste; cel ce se smereste, se îmblânzeste; cel blând, pazeste poruncile; cel ce pazeste poruncile se lumineaza; cel luminat se împartaseste de tainele Cuvântului dumnezeiesc. (Sfântul Maxim Marturisitorul)
  #4  
Vechi 21.09.2010, 20:39:04
Danut7 Danut7 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 30.07.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.543
Implicit

Unul dintre "protestantii" buni.. Cine l-a banat a gresit.
  #5  
Vechi 21.09.2010, 20:47:00
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Danut7 Vezi mesajul
Unul dintre "protestantii" buni.. Cine l-a banat a gresit.
Nu a fost banat! A cerut s i se ștearga contul.Citește te rog precizarea adminu-lui .
  #6  
Vechi 21.09.2010, 20:49:37
Danut7 Danut7 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 30.07.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.543
Implicit

De ce......?
  #7  
Vechi 21.09.2010, 21:20:14
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Exclamation

Citat:
În prealabil postat de Iubirea Vezi mesajul
Am creat acest topic in speranta ca vei mai citi vreodata pe acest forum si vei vedea topicul dedicat tie.
Regret foarte mult ca ai ales sa ne parasesti dar desigur ca este alegerea ta, ai motivele tale iar eu nu spun decat ca le respect....
Am insa un mare regret ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu tine, sunt sigura ca as fi avut multe de invatat... sa apuc sa iti trimit si eu macar tot atatea lucruri frumoase cate mi-ai trimis tu ca sa imi bucuri viata atunci cand am avut nevoie.

Sincer imi vei lipsi draga prietene virtual...
Cu toata dragostea si caldura te imbratisez si iti doresc sa ai parte de fiecare data de tot ceea ce tu iti doresti. Hristos si Maica Domnului sa iti calauzeasca pasii spre cele de folos mantuirii.

Doamne ajuta!!!
Sincer , am ramas mut ! Aseara am vorbit pe privat putin si totul parea normal . Nu mi-a spus de gandul de a parasi forumul ! Regret enorm plecarea lui , un om de o finete si de un bun simt rar intalnita aici pe forum . Sper in revenirea lui ( Scotianul2 ) . Te astept PRIETENE ! ! !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
  #8  
Vechi 21.09.2010, 21:27:04
Rodica50's Avatar
Rodica50 Rodica50 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.05.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.855
Implicit

E ceea ce inseamna pe romaneste- sa lasi un loc pentru"buna ziua".Multa simpatie fata de un om de mare finete- ca sa-l citez pe Cristian!
__________________
Cel ce crede, se teme; cel ce se teme, se smereste; cel ce se smereste, se îmblânzeste; cel blând, pazeste poruncile; cel ce pazeste poruncile se lumineaza; cel luminat se împartaseste de tainele Cuvântului dumnezeiesc. (Sfântul Maxim Marturisitorul)
  #9  
Vechi 21.09.2010, 21:34:40
Nicole_Alma's Avatar
Nicole_Alma Nicole_Alma is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.07.2010
Locație: Norvegia, dar romanca in suflet
Religia: Ortodox
Mesaje: 102
Implicit

Sunt de putin timp pe forum, dar am descoperit cativa membri ale caror postari le citesc cu placere, printre ei aflandu-se si Scotianul.
God be with you wherever you are!
__________________
"Iubirea este înrudirea omului cu Dumnezeu. Ea unește la maxim persoanele umane fără să le confunde. În iubire se arată plenitudinea existenței." (Parintele D. Staniloae)
  #10  
Vechi 21.09.2010, 21:36:43
Iubirea's Avatar
Iubirea Iubirea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.06.2010
Locație: Bucuresti in C.I
Religia: Ortodox
Mesaje: 689
Implicit

Poate daca va mai intra macar de curiozitate aici si va vedea aceste postari sincere care exprima faptul ca a fost iubit si apreciat si regretul ca a ales sa plece...poate isi va schimba gandul daca si viata reala ii va mai permite si va mai avea timp liber desigur.

Noi te asteptam oricum.
__________________
"Sa nu spui tot ce stii, sa nu faci tot ce poti, sa nu crezi tot ce auzi!" (pr. Paisie Olaru)
http://www.youtube.com/watch?feature...v=y8zZ_NGRoJo#!
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Care este sfatul tau pentru mine,pentru ceilalti,pentru toti forumistii? tigerAvalo9 Generalitati 84 05.09.2011 08:32:49
Ingerul pazitor,pentru toti oamenii sau numai pentru crestini? mihailt Generalitati 45 12.11.2010 18:46:27
Mesaj pentru userul "moment31" sophia Generalitati 0 12.11.2009 19:06:03