Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 23.01.2023, 01:45:23
tigeratlantic9's Avatar
tigeratlantic9 tigeratlantic9 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 162
Implicit Iarta-ma Dumnezeule că te-am acuzat

Îmi cer scuze și iertare și iertare userilor de pe acest forum și mai ales lui Dumnezeu că l-am acuzat și criticat pe Dumnezeu în topicurile inițiate.Uneori în mărăciunea și regretele vieții și bolilor așa îți mai vine insa Dumnezeu rămâne mereu speranța mea.Voi speră până la capăt în ajutorul său mai ales protectia lui Iisus Hristos Dumnezeu.
Cu toții știm că viața nu e perfecta dar trebuie sa ne acceptam soarta și destinul până la urmă fiecare dintre noi ,inclusiv eu.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 23.01.2023, 03:54:12
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.974
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigeratlantic9 Vezi mesajul
Îmi cer scuze și iertare și iertare userilor de pe acest forum și mai ales lui Dumnezeu că l-am acuzat și criticat pe Dumnezeu în topicurile inițiate.Uneori în mărăciunea și regretele vieții și bolilor așa îți mai vine insa Dumnezeu rămâne mereu speranța mea.Voi speră până la capăt în ajutorul său mai ales protectia lui Iisus Hristos Dumnezeu.
Cu toții știm că viața nu e perfecta dar trebuie sa ne acceptam soarta și destinul până la urmă fiecare dintre noi ,inclusiv eu.
Marire Tie, Doamne, marire Tie!
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 25.01.2023, 11:51:59
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de tigeratlantic9
Îmi cer scuze și iertare și iertare userilor de pe acest forum și mai ales lui Dumnezeu că l-am acuzat și criticat pe Dumnezeu în topicurile inițiate.Uneori în mărăciunea și regretele vieții și bolilor așa îți mai vine insa Dumnezeu rămâne mereu speranța mea.Voi speră până la capăt în ajutorul său mai ales protectia lui Iisus Hristos Dumnezeu.
Cu toții știm că viața nu e perfecta dar trebuie sa ne acceptam soarta și destinul până la urmă fiecare dintre noi ,inclusiv eu.
Marire Tie, Doamne, marire Tie!
Slavit sa fie Domnul!.. si de mine.

(Iarta-ma si pe mine, Doamne, ca Te-am urat si te-am acuzat ca mi-e rau, ca ma ia si ca mi se fac mereu rele... din vina, din pricina, din cauza... nu mai zic ca se stie cat de tzepuit sunt la credinta din nemultumire si suparare de la pofte, dorinte si de la banii murdari cu care vreau sa-mi cumpar pacate si necredinta sigura si pe do pe dos... "nu, nu veti muri insa Dumnezeu stie ca vi se vor deschide ochii si veti fi ca El cunoscand binele si raul"... deci sigur, pe dos, si asa a iesit neascultarea din inima omului si apoi din oameni stricand omenirea si viitorul caci a intrat pacatul si intunericul in lume cu silnicia, moartea si chinurile vesnice ale iadului. Iarta-ma Doamne si sper sa nu mai fac! Ajuta-ma sa nu mai fac!... sa nu mai mint, sa nu mai fac, ajuta-ma sa cred in Tine si nu in lume, in pacate, in demoni muscoci scorpiute sigure pe dos, sigure in contra Cuvantului Tau.)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 25.01.2023 at 18:44:28.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare