Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 01.07.2021, 16:29:50
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Cred ca am demonstrat cat esti de nebun Moroco in toate directiile.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 01.07.2021, 16:57:10
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.273
Implicit Continua numai aici!

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Cred ca am demonstrat cat esti de nebun Moroco in toate directiile.
Da-da ai demon-strat, ai demon-streSSat... in toate directiile, pe toate threadurile!

__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 01.07.2021 at 17:28:00.
Reply With Quote
  #13  
Vechi 02.07.2021, 22:00:33
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 395
Cool

Voi @gpalama si @Moroco, aveti cam mult timp liber de stati numai pe forum de va risipiti energiile aiurea :))) Alte ocupatii nu aveti?

@Moroco, socializarea cu oamenii in viata reala ajuta foarte mult, va ajuta sa fiti mai putin introvertit. La un gratar, o petrecere cu prieteni, o caterinca ceva?! Sau sunteti calugar? Stiu ca de obicei calugarii care propovaduiesc lucruri bune nu au deloc internet si nu isi pierd vremea pe forumuri cu certuri!

Am aflat ca era multa lume buna pe aici pe forum dar s-au cam stricat lucrurile nu stiu de ce. Multi socializau aici de bine!

Apropo din postu ala cu Filme Bune, nu imi e frica de cainii din gospodarie, ci de Stapanul din gospodarie! https://www.crestinortodox.ro/forum/...3&postcount=29 (vezi ca aici esti dator sa continui subiectul threadului ca l-ai manjit si pe asta, asa ca trebuie sa vii cu nume de filme misto)

Cainii voi: gpalama si Moroco

Stapanul: Dumnezeu

Traducere in limba romana pe intelesul tuturor cu cainii si Stapanul: Mie nu imi e frica de voi doi Moroco/gpalama, ci imi e frica doar de Dumnezeu!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote
  #14  
Vechi 03.07.2021, 15:16:15
Petru7's Avatar
Petru7 Petru7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.04.2019
Locație: în dor sfânt de Iisus
Religia: Ortodox
Mesaje: 251
Implicit Domnule @Adri.iu91

Risipirea timpului nu se face prin discuții teologice în duh ortodox pe forumuri ortodoxe ci discutând bârfe lumești pe TikTok.

E foarte frumos să-l ai pe Dumnezeu ca unic stăpân.

Nu uita că și câinii care păzesc turma la comanda Stăpânului aleargă oile cele neastâmpărate ca să nu se ducă toată turma după ele în prăpastie.

Dacă domnul @Moroco e Gandalf Cel Sur și domnul @gpalama e Saulron, atunci eu sigur sunt Căpitanul Nemo care s-a întâlnit cu Mesia și am scăpat de dorința de răzbunare și de depresia de la moartea subalternilor.
__________________
”-Simone, fiu al lui Iona, Mă iubești tu pe Mine?
-Da Doamne........te iubesc.
-........”

Last edited by Petru7; 03.07.2021 at 15:28:22.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare