Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 15.07.2010, 08:59:11
sia's Avatar
sia sia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 453
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Imi cer iertare ca nu am urat la toti La multi ani!

Daca tot ne uram unul la altul haideti sa uram un LA MULTI ANI tuturor forumistilor crestini ortodocsi.


EU DORESC TUTUROR FORUMUSTILOR CRESTIN ORTODOX MULTA SANATATE,IMPLINIRE,PACE SUFLETEASCA SI MULTA CREDINTA!SA TRAIM CU TOTII BINE SI SA O LUAM TOTI PE CALEA CEA BUNA!MICI SI MARI,ATEI SAU CATOLICI,ORTODOCSI,MAI PUTIN CREDINCIOSI SAU CREDINCIOSI PRACTICANTI,TUTUROR LE DORESC SI LE UREZ UN CALDUROS LA MULTI ANI CU MULTA MULTA MULTA MULTA LUMINARE SI PACE SUFLETEASCA,MULTE BUCURII SI SANATATE.LA MULTI ANI FIINDCA CAUTAM CALEA CEA BUNA,LA MULTI ANI FIINDCA AVEM CREDINTA,LA MULTI ANI FIINDCA TINDEM SPRE BINE,LA MULTI ANI FIINDCA INCERCAM SA FACEM UN BINE,LA MULTI ANI FIINDCA INCERCAM SA AJUTAM PE ALTII,LA MULTI ANI FIINDCA SUNTEM O COMUNITATE!!!!!!!!!!!!LA MULTI ANII FIINDCA EXISTAM SI SPERAM LA LUMINARE!LA MULTI ANI DRAGII MEI PRIETENI DE PE ACEASTA MINUNATA COMUNITATE!DORESC CAT MAI MULTE MESAJE DE GENUL IN VIITOR SI HAIDETI SA FIM O COMUNITATE ADEVARATA SI MAI ALES DREAPTA!

LA MULTI ANI!


Alin
Doamne ajuta!

Multumesc , Alin , pentru urare !
cu acest mesaj mi-ai intarit prima impresie pe care mi-ai facut-o , esti un copil cu suflet mare si bun .

Pace , sanatate si binecuvantarea Domnului nostru , iti doresc si eu .
Attached Images
File Type: jpg Doamne ajuta !.jpg (8,3 KB, 5 views)
__________________
Slava Lui Dumnezeu pentru toate !

Last edited by sia; 15.07.2010 at 09:01:30.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Membri ai familiilor regale vest-europene "cuce- PadreCory Generalitati 69 04.07.2010 18:14:17
Hristos a inviat! si pentru membri altor confesiuni crestine mihailt Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 6 09.04.2010 01:20:01
FORUM iosif Generalitati 16 30.06.2009 08:17:16
Aniversari nede_mar Generalitati 1 30.08.2008 16:59:34
Aniversari si comemorari ancah Stiri, actualitati, anunturi 9 31.08.2007 08:01:08