Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #15  
Vechi 26.04.2009, 20:47:50
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Tu cam te dai în spectacol aiurea de la un timp, dar îți dau pace , nu merită să intru în polemică cu tine. Ești tot timpul cu dosul în sus . Sunt mult mai bine informat ca tine și nu risc a trăi în minciuni universale ca tine. Știrea e din presa din ziua respectivă și ori cum nu mă justific în fața ta . Punct !
[COLOR=green]Nu mă dau in spectacol, imi place adevarul, dar nu stiu ce interes ai, ce castigi, ca sa manipulezi lumea. Te credeam om serios, dar vad ca ma dezamagesti... Eu nu-ti cer sa te justifici în fata mea, de unde scoti asa perle? Ți-am atras atentia ca minti și manipulezi grosolan, picând în ridicol, exact ca personajul lui Caragiale... Ce nu-ti place? Că-i atenționez și pe ceilalți? Și, nici nu-i frumos sa minti ca un copil de gradinita care totusa are scuza ca e copil...[/COLOR]
__________________
[COLOR=green]"În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar..."
George Orwell[/COLOR]
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Mi s-a spus ca voi muri peste 3 ani... pacatoasa Vrajitoria 215 30.12.2017 22:11:59
La Multi Ani..Tara mea de lacrimi,tara mea de dor Scotland The Brave Generalitati 15 25.01.2012 05:24:16
File de peste cu rosii tanty12 Intrebari utilizatori 2 13.03.2010 01:47:15
Talcuirea evangheliilor de peste an patinina34 Rugaciuni 82 09.01.2009 08:44:01