Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #101  
Vechi 20.01.2008, 13:32:45
el el is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.12.2007
Mesaje: 47
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mikiuasa
Citat:
În prealabil postat de el
Citat:
În prealabil postat de oni91
eu sincer nici nu stiu cum as fi reactionat in situatia ta, cred ca moartea mamei este cel mai dureros moment din viata unui om, mai ales in acest mod...nu cred ca experienta imi permite sa-ti dau un sfat, dar sper ca Dumnezeu te va ajuta sa treci peste aceasta pierdere...:|
Da e foarte greu , nici mie nu-mi vine sa cred ca casa e goala, si mama a plecat si m-a lasat singur. In ultimile clipe mi-a zis sa o iert si a inceput sa planga, si am iertat-o si i-am zis sa nu mai planga ca o sa fie bine pt ea. Dar eu acum am ramas doar cu amintirile si mie greu sa cred ca am ramas singur pe lume la doar 24 de ani.
parca vizionez o telenovela...Si mie mi-a murit mama ,era si este totul ptr mine,nu e zi sa nu ma gindesc la ea.Si totusi nu ma gindeam la bani ....au fost persoane care au sarit dezinteresat.Tu esti singur pe lume?Doamne, te rog sa ma ierti!
Da sut singur singurel , si sincer daca in romania nu era saracia asta si erau salarii bune nu mai ziceam si eu asa de dragul de a zice. Eu zic adevarul. Tu daca erai in pers mea ce faceai daca nu aveai bani sau nu te descurcai? Puneai intrebari din astea de ce ma gandesc la bani?Pai am si eu o intrebare si sincer chiar nu am nevoie de banii nimanui: tu poti trai dintr-un salariu de 7 mil, si sa ai o rata la banca si sa poti face si pomeni si inmormantare?
Reply With Quote
  #102  
Vechi 21.01.2008, 22:10:29
el el is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.12.2007
Mesaje: 47
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mikiuasa
Citat:
În prealabil postat de el
Citat:
În prealabil postat de oni91
eu sincer nici nu stiu cum as fi reactionat in situatia ta, cred ca moartea mamei este cel mai dureros moment din viata unui om, mai ales in acest mod...nu cred ca experienta imi permite sa-ti dau un sfat, dar sper ca Dumnezeu te va ajuta sa treci peste aceasta pierdere...:|
Da e foarte greu , nici mie nu-mi vine sa cred ca casa e goala, si mama a plecat si m-a lasat singur. In ultimile clipe mi-a zis sa o iert si a inceput sa planga, si am iertat-o si i-am zis sa nu mai planga ca o sa fie bine pt ea. Dar eu acum am ramas doar cu amintirile si mie greu sa cred ca am ramas singur pe lume la doar 24 de ani.
parca vizionez o telenovela...Si mie mi-a murit mama ,era si este totul ptr mine,nu e zi sa nu ma gindesc la ea.Si totusi nu ma gindeam la bani ....au fost persoane care au sarit dezinteresat.Tu esti singur pe lume?Doamne, te rog sa ma ierti!
Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
Reply With Quote
  #103  
Vechi 22.01.2008, 18:46:38
mikiuasa mikiuasa is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de el



Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
te rog frumos sa ma ierti ,nu am vrut da te super, cred ca ma uit prea mult la televizor si ma las influientata...cred ca am ajuns sa nu mai am incredere in oameni.mihaela
Reply With Quote
  #104  
Vechi 23.01.2008, 00:22:28
mikiuasa mikiuasa is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mikiuasa
Citat:
În prealabil postat de el



Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
astept un semn ca m-ai iertat...sincer imi pare rau
Reply With Quote
  #105  
Vechi 23.01.2008, 16:47:19
alynnna alynnna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.12.2007
Mesaje: 385
Implicit

Citat:
În prealabil postat de el

Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
Urat!:angry:
Daca nu ai primit inseamna ca oamenii sunt ocupati, locuiesc departe de banca sau pur si simplu asa I-a placut Lui Hristos sa iti rezolve cerinta.:D De ce te-ai suparat? Altii asteapta o viata si tot nu primesc nimic:D:dozingoff:
Reply With Quote
  #106  
Vechi 23.01.2008, 17:58:18
el el is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.12.2007
Mesaje: 47
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alynnna
Citat:
În prealabil postat de el

Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
Urat!:angry:
Daca nu ai primit inseamna ca oamenii sunt ocupati, locuiesc departe de banca sau pur si simplu asa I-a placut Lui Hristos sa iti rezolve cerinta.:D De ce te-ai suparat? Altii asteapta o viata si tot nu primesc nimic:D:dozingoff:
Nu te supara eu nu m-am suparat, pur si simplu am zis ca nu vreau nici un leu in acele conturi. Pt ca vad ca lumea deja incepe sa ma acuze pe nedrept.
Reply With Quote
  #107  
Vechi 23.01.2008, 17:58:49
el el is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.12.2007
Mesaje: 47
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mikiuasa
Citat:
În prealabil postat de mikiuasa
Citat:
În prealabil postat de el



Si ca sa nu mai zici ca eu cersesc vreau sa-ti spun ca conturile alea care le-am afisat sunt goale. Asa ca va rog NU VREAU NICI UN LEU. Ca vad ca nici bine nu s-a intamplat si lumea imi scoate ochii. Va multumesc
astept un semn ca m-ai iertat...sincer imi pare rau
Te iert:D
Reply With Quote
  #108  
Vechi 23.01.2008, 21:38:53
mikiuasa mikiuasa is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de el






astept un semn ca m-ai iertat...sincer imi pare rau
Te iert:D[/quote]

multumesc!:):)
Reply With Quote
  #109  
Vechi 27.01.2008, 21:17:22
el el is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.12.2007
Mesaje: 47
Implicit

A trecut si ziua mea, am mai imbatranit cu un an.
Reply With Quote
  #110  
Vechi 28.01.2008, 19:41:49
mikiuasa mikiuasa is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de el
A trecut si ziua mea, am mai imbatranit cu un an.
La multi ani si buni!:)
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce sa fac? Am nevoie de ajutor Raluca06 Nunta 121 17.12.2012 20:55:23
Am nevoie de ajutor Cristian8 Exorcismul 22 11.07.2011 18:57:03
Am nevoie de ajutor! Oanalia Generalitati 20 17.08.2010 08:14:51
Am nevoie de ajutor Idyahoo Generalitati 36 13.04.2010 21:38:50
Am nevoie de ajutor anitag Generalitati 14 12.11.2007 11:01:37