Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 04.07.2012, 13:05:08
patricia2006 patricia2006 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 19.05.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 178
Implicit Slava maicii domnului

BUN GASIT..VREAU SA VA MARTURISESC SI VOUA MINUNEA CE MI SE INTAMPLA..AM REUSIT SA MERG LA ANALIZE ASA CUM TREBUIE PERIODIC PT CA DUPA CUM STITI ACUM CATIVA ANI AM AVUT CANCER OVARIAN..SUNT ASA DE FERICITA SI VREAU SA VA IMPARTASESC SI VOUA FAPTUL CA MI-AM FACUT TOATE ANALIZELE SI MARCARII TUMORALI SI MI-AU IESIT EXCEPTIONAL DE BINE,,MAI TREBUIE SA FAC SAPT VIITOARE ct si,,sper Ca imi va iesi bine.....de cateva zile m-am rugat MAICII DOMNULUI SI SUNT SIGURA CA MI-A AJUTAT DE MI-AU IESIT ANALIZELE BINE.BUCURA-TE MAICUTA DOMNULUI VINDECATOARE!VA ROG DIN SUFLET PE CEI CARE VRETI SA MA POMENITI IN RUGACIUNILE VOASTRE PE MINE STELIANA SA IMI IASA SI MIE TOMAGRAFUL BINE.VA MULTUMESC
Reply With Quote
  #2  
Vechi 04.07.2012, 16:26:52
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Felicitari!!!! Ne bucuram.
Slava Domnului!Maica Domnului e grabnic ajutatoare.
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 04.07.2012, 17:33:21
Jamaica Jamaica is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 358
Implicit

ti-am lasat un msj privat! multa sanatate
__________________
„Dumnezeu poartă pașii omului”
Reply With Quote
  #4  
Vechi 04.07.2012, 17:53:25
laraG laraG is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 425
Implicit Doamne ajuta!

Citat:
În prealabil postat de patricia2006 Vezi mesajul
BUN GASIT..VREAU SA VA MARTURISESC SI VOUA MINUNEA CE MI SE INTAMPLA..AM REUSIT SA MERG LA ANALIZE ASA CUM TREBUIE PERIODIC PT CA DUPA CUM STITI ACUM CATIVA ANI AM AVUT CANCER OVARIAN..SUNT ASA DE FERICITA SI VREAU SA VA IMPARTASESC SI VOUA FAPTUL CA MI-AM FACUT TOATE ANALIZELE SI MARCARII TUMORALI SI MI-AU IESIT EXCEPTIONAL DE BINE,,MAI TREBUIE SA FAC SAPT VIITOARE ct si,,sper Ca imi va iesi bine.....de cateva zile m-am rugat MAICII DOMNULUI SI SUNT SIGURA CA MI-A AJUTAT DE MI-AU IESIT ANALIZELE BINE.BUCURA-TE MAICUTA DOMNULUI VINDECATOARE!VA ROG DIN SUFLET PE CEI CARE VRETI SA MA POMENITI IN RUGACIUNILE VOASTRE PE MINE STELIANA SA IMI IASA SI MIE TOMAGRAFUL BINE.VA MULTUMESC
Ma bucur din tot sufletul pentru vestea cea buna!Slava lui Dumnezeu Cel slavit in Sfanta Treime, Tatal, Fiul si Sfantul Duh,pentru dragostea ce ne-o poarta tuturor celor care cu credinta ii cerem ajutorul Lui si Maicii Sfinte,mijlocitoarea noastra la Fiul sau!
Steliana,draga mea, te voi pomeni in rugaciunile mele!Numele tau este si Patricia?
__________________
"Nu va temeti de cei care ucid trupul si dupa aceea nu pot face nimic mai mult...Temeti-va de acela care , dupa ce a ucis , are putere sa arunce in gheena;adevar spun, temeti-va de acesta"(Lc.12,4-5)
Reply With Quote
  #5  
Vechi 04.07.2012, 18:08:13
patricia2006 patricia2006 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 19.05.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 178
Implicit

Citat:
În prealabil postat de laraG Vezi mesajul
Ma bucur din tot sufletul pentru vestea cea buna!Slava lui Dumnezeu Cel slavit in Sfanta Treime, Tatal, Fiul si Sfantul Duh,pentru dragostea ce ne-o poarta tuturor celor care cu credinta ii cerem ajutorul Lui si Maicii Sfinte,mijlocitoarea noastra la Fiul sau!
Steliana,draga mea, te voi pomeni in rugaciunile mele!Numele tau este si Patricia?
numele meu este doar steliana...intru dupa contul unei prietene.......eu nu le am cu calc deci si cu inregistrarea..:)
Reply With Quote
  #6  
Vechi 05.07.2012, 15:54:47
laurastifter laurastifter is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.06.2008
Locație: România
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

Citat:
În prealabil postat de patricia2006 Vezi mesajul
BUN GASIT..VREAU SA VA MARTURISESC SI VOUA MINUNEA CE MI SE INTAMPLA..AM REUSIT SA MERG LA ANALIZE ASA CUM TREBUIE PERIODIC PT CA DUPA CUM STITI ACUM CATIVA ANI AM AVUT CANCER OVARIAN..SUNT ASA DE FERICITA SI VREAU SA VA IMPARTASESC SI VOUA FAPTUL CA MI-AM FACUT TOATE ANALIZELE SI MARCARII TUMORALI SI MI-AU IESIT EXCEPTIONAL DE BINE,,MAI TREBUIE SA FAC SAPT VIITOARE ct si,,sper Ca imi va iesi bine.....de cateva zile m-am rugat MAICII DOMNULUI SI SUNT SIGURA CA MI-A AJUTAT DE MI-AU IESIT ANALIZELE BINE.BUCURA-TE MAICUTA DOMNULUI VINDECATOARE!VA ROG DIN SUFLET PE CEI CARE VRETI SA MA POMENITI IN RUGACIUNILE VOASTRE PE MINE STELIANA SA IMI IASA SI MIE TOMAGRAFUL BINE.VA MULTUMESC
Mă bucur din tot sufletul pentru tine, dragă Steliana!
Te voi pomeni cu drag în rugăciuni. Dumnezeul nostru este minunat!!!! Slavă Tatălui, Fiului și Sfântului Duh pentru toate!

Măicuța Domnului să-ți ajute în continuare, rugându-se Fiului ei pentru tine!

Hristos în mijlocul nostru!
__________________
"Duh este Dumnezeu și unde este Duhul Domnului, acolo este libertate." (II Cor3, 17)
"Pentru Tine trăiesc, vorbesc și cânt!" (Sf. Grigorie Teologul)
"Dați-mi-L pe Hristos și aruncați-mă în iad!"
"Acesta este unul dintre motivele pentru care eu cred în creștinism: e o religie pe care n-ai fi putut-o născoci." (C. S. Lewis)
Câteva gânduri scrise de mine:
http://www.ortodoxiatinerilor.ro/iis...-duhovniceasca
Reply With Quote
  #7  
Vechi 05.07.2012, 16:21:19
patricia2006 patricia2006 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 19.05.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 178
Implicit

Iti multumesc frumos laura.........doamne ajuta!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
NASTEREA MAICII DOMNULUI georgeval Diverse Sarbatori 53 07.09.2013 22:56:58
Slavă Domnului! Florin-Ionut Rugaciuni 5 01.10.2012 22:13:40
Prohodul Maicii Domnului glykys Postul 3 14.08.2012 21:17:34
Da-ti slava Domnului..... Mihailescu-Marin Daniel Generalitati 2 19.10.2010 13:36:38
Icoane ale Maicii Domnului cristiboss56 Pictura si Sculptura Bisericeasca 3 23.01.2010 15:37:16