Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 30.09.2011, 08:35:58
mara2008's Avatar
mara2008 mara2008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.05.2008
Locație: Orasu cu KM 0 inlacrimat...
Religia: Ortodox
Mesaje: 444
Implicit Nu draga mea hartord

Nu,nu eu ci doamna silvia a facut posibil acest ajutor asa cum tu faci pentru multi la fel ca si alti crestini cu un suflet nemarginit de mare si bun de aici de pe acest forum ajuta mereu fiecare cu ce poate caci si o vorba buna e un imens ajutor uneori cand esti in suferinta fizica sau sufleteasca.
Multumesc cu aceasta ocazie tuturor ce fac astfel de gesturi mereu,si ei stiu la ce persoane ma refer si care si pe mine m-au ajutat si ajuta mereu.
Asa cum este acest forum ,uneori plin de framantari ,el ramane un forum bun,unde mai ales oameni se invata.se ajuta ca sa poata merge mai departe pe drumu vietii crestine spre mantuire.
Multumesc ca existati.
__________________
O,vorba buna balsam pentru suflet!
Reply With Quote
  #12  
Vechi 01.10.2011, 04:50:12
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Hartford Vezi mesajul
Tot tu Mara? Doamne sora draga ai o inima mare cit casa mea cu cata dragoste ajuti aproapele. Sa-ti dea Domnul sanatate de care ai nevoie chiar acum.Si la ceilalti care faceti binele.
Am citit ca Siviutza a cumparat cadrul dar uite cine a fost cu ideia.

Va rog din tot sufletul daca cineva are un cadru metalic cat de vechi pentru un invalid sarac sa se poate misca un pic.
Multumesc din inima

mara
__________________
Rugaciunea care-i plansa
In a lacrimei parau,
Te sfinteste si te-nalta
Ca sa-l vezi pe Dumnezeu!
Reply With Quote
  #13  
Vechi 09.10.2011, 16:26:21
silvia55
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Multumesc...

...domnul Viorel si eu multumim din suflet tuturor celor care s-au implicat in actiunea,,cadru metalic pentru un invalid,,Ion,Adriana,Tatiana si celorlalti carora nu le stiu numele...la urma am lasat-o pe Mara,un om special cum rar intalnesti in ziua de azi,un om fara de care poate aceasta actiune ar fi ramas la faza de,,anunt,,..multumesc Mara!
Reply With Quote
  #14  
Vechi 10.10.2011, 05:03:48
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Subscriu si eu ce ai scris despre Mara este un suflet special trimis de Dumnezeu sa ajute pe altii, ea are probleme mai mult ca noi de pe aici si uite ca se lasa pe ea si ajuta pe altii.Dumnezeu sa-i dea sanatate de care are multe nevoie acum.
__________________
Rugaciunea care-i plansa
In a lacrimei parau,
Te sfinteste si te-nalta
Ca sa-l vezi pe Dumnezeu!
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Care este sfatul tau pentru mine,pentru ceilalti,pentru toti forumistii? tigerAvalo9 Generalitati 84 05.09.2011 09:32:49
Ingerul pazitor,pentru toti oamenii sau numai pentru crestini? mihailt Generalitati 45 12.11.2010 19:46:27
Grup de rugaciune pentru neputintele noastre si pentru tara. dorinastoica14 Rugaciuni 186 29.09.2010 23:45:09
O intrebare pentru teologi sau pentru cei care cunosc Delirul Generalitati 7 21.02.2010 20:51:02