Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 17.06.2021, 16:06:22
rentacarotopeni85 rentacarotopeni85 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.11.2020
Mesaje: 18
Implicit Site

Am lansat de curant un site auto de unde va puteti inchiria masini la cele mai bune preturi de pe piata, avem o flota cu peste 40 de masini, preturile de inchiriere sunt cat se poate de economice siteul este rent-a-car-otopeni.ro este special destinat celor care au nevoie de o masina pentru inchirieri auto bucuresti
sau inchirieri auto otopeni. Daca aveti masina in service aici o sa gasiti variante optime de transport cu preturi de la 7 euro pe zi in cazul in care va orientati catre inchirierea unei masini din gama economica, cu cat perioada de inchiriere va fi una mi mare cu atat pretul va scadea, vezi acum ofertele daca ai nevoie de un mijloc de transport, utilizatorii forumului beneficiaza de o reducere de 10 la suta din pret daca aleg masini de inchiriat bucuresti , aveti posibilitatea sa negociati tarifele, oferim factura si contract legal de inchiriere.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 17.06.2021, 16:36:34
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Pai si o reducere pentru cei de pe forum nu se poate da?

Daca tot va primim sa va faceti reclama aici...
Reply With Quote
  #3  
Vechi 17.06.2021, 18:03:08
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Pai si o reducere pentru cei de pe forum nu se poate da?

Daca tot va primim sa va faceti reclama aici...
Doar la pile si privilegii te gandesti....
Asa ca orice sef care se crede el seful forumului, de parca tu l-ai primit aici. Pai e un forum liber si userii nu sunt sefi aici ca sa puna ei conditii sau sa incerce sa aiba ei un profit.

Sper ca nu deraiezi si pe threadul asta ca sa ma analizezi sau sa hulesti Trambitele!

@rentacarotopeni85
Frumos site.
Util celor ce merg cu avionul si au nevoie de masina ca sa circule in Bucuresti.

Ce legatura are cu ortodoxia si cu Dumnezeu?

Esti ortodox?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote
  #4  
Vechi 17.06.2021, 18:47:35
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Doar la pile si privilegii te gandesti....
Asa ca orice sef care se crede el seful forumului, de parca tu l-ai primit aici. Pai e un forum liber si userii nu sunt sefi aici ca sa puna ei conditii sau sa incerce sa aiba ei un profit.

Sper ca nu deraiezi si pe threadul asta ca sa ma analizezi sau sa hulesti Trambitele!

@rentacarotopeni85
Frumos site.
Util celor ce merg cu avionul si au nevoie de masina ca sa circule in Bucuresti.

Ce legatura are cu ortodoxia si cu Dumnezeu?

Esti ortodox?

Asa ca orice prost care se apuca sa comenteze ca un neavenit, dupa 10 ani de mancat ****.

Si nu are nimeni nevoie de aprecierile tale si de cenzura ta sectara - nici de parerile tale naaveniete.

E un forum liber si cei care beneficiaza, ar fi bine sa contribuiasca si ei. Este publicitate gratuita care il ajuta sa isi construiasca un site. Si oricum nu poti sa fii ca un prost care baga capul in pamant si nu beneficiaza cand si el contribuie la ... binele celuilalt. Asa ca daca esti prost taci si nu beneficia.

Sper sa nu incepi sa mananci si pe threadul asta ca vad ca deja ai inceput sa imputi postul cu reply-uri inoportune pe care deja ai inceput sa il ... colorezi.

Trambitele pe care le-ai introdus in thread ca un sectar neavenit si in threadul asta sunt contributia ta nu a mea.

Din nou, ai reusit sa nu iti vezi barna din ochi, sa arunci o diaree NIP si pe threadul asta si sa ... spui ca altii sunt rai. Sa imputi si threadul asta.

Adica din nou o sa faci aceeasi poveste improsti threadul cu Trambite cu rahaturi cu sectarisme si chestii neortodoxe si apoi toti or sa fie rai ca tu esti victima care a adus galeata de rahat dar pute din cauza altora ca "e rai" ca ii spun cat de rau pute.

Pute, uite cum pute, a raspuns Moroco si iar pute... Parca a zis si Parintele Cleopa asta...

Cat timp ai sa mai stai in rahatul asta Moroco? Cat timp nu ai sa te pocaiesti?

Last edited by gpalama; 17.06.2021 at 19:14:34.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 17.06.2021, 21:08:33
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.879
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Pai si o reducere pentru cei de pe forum nu se poate da?

Daca tot va primim sa va faceti reclama aici...
Scrie în anunț, ultima frază:

Citat:
În prealabil postat de rentacarotopeni85 Vezi mesajul
, utilizatorii forumului beneficiaza de o reducere de 10 la suta din pret daca aleg masini de inchiriat bucuresti , aveti posibilitatea sa negociati tarifele, oferim factura si contract legal de inchiriere.
Eu zic să luați în calcul și închirieri trotinete electrice în câțiva ani, mașinile nu vor mai avea acces în diferite zone din București, plus treaba cu carnetul de conducere, în lipsa lui trotineta electrică e cel mai rapid și comod mijloc de deplasare evident (excluzând transportul în comun care te lasă aiurea nu unde vrei să ajungi).
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 17.06.2021 at 21:12:05.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 18.06.2021, 13:55:34
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Asa ca orice prost
Batjocuresti-umilesti.

Citat:
care se apuca sa comenteze ca un neavenit,
dupa 10 ani de mancat ****.
Absurditate logica. Daca sunt de 10-15 ani pe aici si am postari lungi ca nu le citeste nimeni, ti se pare ca as fi inexistent-neavenit-expirat? E clar ca tu manci ”stelute” la greu desi crezi ca e invers.

Citat:
Si nu are nimeni nevoie de aprecierile tale si de cenzura ta sectara - nici de parerile tale naaveniete.
Tu esti toti. Ma confunzi cu Ewald Frank-enstain. Daca nu vrei sa te corectezi si persisti in minciuna inseamna ca esti decat un sclav neavenit ce practica cenzura si arunca pe mine. Penibila viclenie.

Citat:
E un forum liber si cei care beneficiaza, ar fi bine sa contribuiasca si ei. Este publicitate gratuita care il ajuta sa isi construiasca un site. Si oricum nu poti sa fii ca un prost care baga capul in pamant si nu beneficiaza cand si el contribuie la ... binele celuilalt. Asa ca daca esti prost taci si nu beneficia.
Te crezi destept-jmecher. Intr-o clipa ti-ai vinde ortodoxia, pentru un mic profit, ai lepadat saracia. Care e binele celuilalt daca din coleg te erijezi in sef ca sa iei bani si doar asa sa-i permiti sa posteze pe un forum liber? Luand bani pe invoiala nu-i faci niciun bine si nu primesti nimic de la Hristos, ti-ai luat aici plata!

Citat:
Sper sa nu incepi sa mananci si pe threadul asta ca vad ca deja ai inceput sa imputi postul cu reply-uri inoportune pe care deja ai inceput sa il ... colorezi.
Uite la tine cat tupeu. Vrei sa ma scoti pe mine ca as avea obsesii si confuzii si ca ma desert pe toate firele de discutie stricand subiectele? Asa asa, aplica tactica aruncarii rahatului propriu si a varsaturii tale scarbosse pe mine, fraieri sunt destui ca sa te creada ca aperi ortodoxia de ”sectantul”-”extremist”... vor crede doar pentru ca strigi ca fariseii: secta si erezie!... stii tu vorba aia: pacatosul vinovat, hotul, striga mereu ca victima: sariti si prindeti hotiiii! Din pricina insistentei innebunitoare pana la urma vei fi crezut... insa numai de fraieri. Ortodocsii ca mine nu pun botul sa creada in mitomani obsedati de necredinta lor gresita pe care o glorifica pe toate firele de discutie.

Citat:
Trambitele pe care le-ai introdus in thread ca un sectar neavenit si in threadul asta sunt contributia ta nu a mea.
Necredinta ta in Trambitele Apocaliptice si confuzia ta vicleana cu secta si erezia e contributia ta pe toate firele de discutie! Asta o faci intentionat ca sa le bagi in cap userilor necredinta ta. Asta inseamna egoism criminal!

Citat:
Din nou, ai reusit sa nu iti vezi barna din ochi, sa arunci o diaree NIP si pe threadul asta si sa ... spui ca altii sunt rai. Sa imputi si threadul asta.
Asta faci tu, nu eu!... pe toate threadurile, te deversi cu toate desertaciunile tale. Eu am creat special pentru tine, ca sa nu-ti mai deversi canalul orbibil pe toate subiectele de discutie, ti-am creat un thread despre Trambite ca sa poti sa-ti exprimi acolo indoielile sau necredinta si ti-am creat inca unul pentru analizele nesfarsite la adresa mea. Tu esti cel ce nu vrei sa respecti subiectele threadurilor si acum ai inceput sa arunci pe mine naravul tau ca sa susti ca cica eu deraiez. Viclenie marsava maxima! Eu aici doar ti-am amintit de unde iti vine mereu valul puturos si ucigas care te ia sa-i faci munca pana te umfli si te imputi de tot aruncand cu mocirla la adresa mea!

Citat:
Adica din nou o sa faci aceeasi poveste improsti threadul cu Trambite cu rahaturi cu sectarisme si chestii neortodoxe si apoi toti or sa fie rai ca tu esti victima care a adus galeata de rahat dar pute din cauza altora ca "e rai" ca ii spun cat de rau pute.
De ce nu te exprimi pe threadurile respective daca ai astfel de pareri despre Cele 7 Trambite Apocaliptice sau despre mine? De ce deraiezi mereu si postezi fara numar tone de hule ca sa iti deversi mizeria necredintei tale pe toate subiectele de discutie? Nu iti e de ajuns sa minti si sa hulesti pe 2 threaduri? Nu-ti pasa de colegii de forum, de cititori? Nu-ti pasa ca esti extremist in rau? Nu-ti pasa ca practici antiortodoxia? Nu-ti pasa ca esti extrem de nepasator si egoist fata de cititori si ca nu cauti decat sa-ti glorifici necredinta inchipuindu-te mare sef?

Citat:
Pute, uite cum pute, a raspuns Moroco si iar pute... Parca a zis si Parintele Cleopa asta...

Cat timp ai sa mai stai in rahatul asta Moroco? Cat timp nu ai sa te pocaiesti?
N-am mai auzit asa ceva, ca ar fi necesar sa te pocaiesti daca CREZI in Hristos-Cuvantul. Invers se numeste pocainta! Daca nu crezi in Hristos-Cuvantul, te pocaiesti, tii rugaciune si post si incepi sa crezi, primesti dar de la Dumnezeu si apoi ramai in Credinta. Ce-mi ceri tu inseamna TRADARE si lepadare de Ortodoxie!!! Asa cum tu ai tot dreptul sa nu crezi si sa piei tot asa am si eu tot dreptul sa cred si in Cele 7 Tr.Ap. si sa inviu in Hristos-Cuvantul.

Reintorcandu-ne la subiect. Daca chiar ai vrea sa-ti ajuti colegul cu site-ul atunci ai inchiria o masina si te-ai plimba prin Bucuresti sau prin imprejurimi. Iata ai si reducere 10%. Tu esti sclav grijilor si te gandesti doar la profit, la profitul viclean.

N-ai inteles de unde a zis parintele Cleopa si Papacioc ca pute... de unde iese putoarea. Pai putoarea neascultarii iese din morminte varuite pe care le slujesti, stii tu cine sunt mormintele varuite, sefii farisei, foarte ”teologi”, mari ipocriti care se cred ei insisi biserica, se cred pastori desi sunt platiti si fug sau vand tot cu oi cu tot cand vine lupul-cameleom in haine de oaie-berbec sef si care fie se prefac fie chiar nu cunosc glasul Pastorului Cel Adevarat, Pastorul cu Crucea!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.06.2021 at 14:27:43.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 18.06.2021, 14:21:55
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
N-ai inteles de unde a zis Cleopa si papacioc ca pute... din putoarea mormintelor varuite pe care le slujesti, stii tu cine sunt mormintele varuite, sefii farisei, foarte ”teologi”, mari ipocriti care se cred biserica desi sunt platiti si nu cunosc glasul Pastorului!
Dracu vopsit in NIP... pe care il flutura un naiv precum Moroco.

Pai bai nulitate in cele duhovnicesti, nu asculti de Cleopa care a stat 15 ani in pustie si iti zice cum se lupta fata catre fata cu dracu si asculti de un prost ca tine?

Bai nulitate, nu mai injura pe cei care nu stii. Sunteti o adunatura de inepti in NIP, semianalfabeti cu totii mersi acolo pe motiv de analfabetism. Nu ca sunteti reusiti cumva....

Asa ca gura mica si nu mai polua threadurile altora cu Trambitele tale sectare.

Last edited by gpalama; 18.06.2021 at 14:37:34.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 18.06.2021, 14:46:29
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de Moroco
Asta era citatul corectat! N-ai inteles de unde a zis parintele Cleopa si Papacioc ca pute... de unde iese putoarea. Pai putoarea neascultarii iese din morminte varuite pe care le slujesti, stii tu cine sunt mormintele varuite, sefii farisei, foarte ”teologi”, mari ipocriti care se cred ei insisi biserica, se cred pastori desi sunt platiti si fug sau vand tot cu oi cu tot cand vine lupul-cameleom in haine de oaie-berbec sef si care fie se prefac fie chiar nu cunosc glasul Pastorului Cel Adevarat, Pastorul cu Crucea!
Dracu vopsit in NIP... pe care il flutura un naiv precum Moroco.

Pai bai nulitate in cele duhovnicesti, nu asculti de Cleopa care a stat 15 ani in pustie si iti zice cum se lupta fata catre fata cu dracu si ascult de un prost ca tine?

Bai nulitate, nu mai injura pe cei care nu stii. Sunteti o adunatura de inepti in NIP, semianalfabeti cu totii mersi acolo pe motiv de analfabetism. Nu ca sunteti reusiti cumva....


Asa ca gura mica si nu mai polua threadurile altora cu Trambitele tale sectare.
Puile al baronului de Mieunhauzen ce te crezi sef batandu-te in piept cu parintele Cleopa, nu injur pe nimeni! Minti ca injur pe cineva!

Parintii Cleopa si Papacioc au fost foarte buni duhovnici, e adevarat, insa au mintit fara sa clipeasca atunci cand a fost vorba de Trambite si de sCNIP!

Nici ei nu au crezut asa ca tine. S-au ars, s-au pocait apoi!

Unul a zis ca ”nu o sa plece din sCNIP putoarea pana nu vor asculta de Sfantul Sinod” si celalalt a zis ca ”sf. Verginica nu e moaste si ca pute” desi nu a fost acolo la parastase cand s-a deschis mormantul ca sa constate a ce miroase. Cum deci ar putea asculta cineva din ucenici de pripeala Sfantului Sinod care le-ar cere sa creada ca acolo le vorbeste satana sau omul si-i pune sa se lepede de Hristos-Cuvantul care le graieste de 65 de ani exact asa cum l-au pus pe Irineu sa-si autoblesteme credinta si lucrarea? Cum sa crezi ce a zis par. Papacioc ca cica sf. Virginia nu e moaste cand nu a fost la deschiderea mormantului in timp ce ucenicii au fost si au constatat ca din mormant iese miros duhovnicesc, mireasma de duh sfant, mireasma de moaste? De ce ar minti martorii?

Asculta tu de ei cat vrei si crede-i pe ei in problema asta, eu prefer sa Il Cred si sa-L ascult de Hristos-Cuvantul lui Dumnezeu si pe toate Cele7Tr.Ap si martorii care nu mint si abea apoi pe marii duhovnici ai ortodoxiei sau pe Sfantul Sinod dar nicidecum in deciziile lor pripite cum a fost decizia de a participa la sinodul Cretan in care s-au infratit cu toti ereticii si sectantii lumii socotindu-i biserica.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.06.2021 at 14:53:16.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 18.06.2021, 15:09:39
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Trompeta sectara mincinoasa ce esti.

Pe Cleopa il viseaza oamenii si ii ajuta. Este Sfant. A vaxut un sfant ierarh care il binecucanta cand a scris indrumarul pt ierarhi. Avea ecperienta ca un pustnic. Mirosea dracu de la o posta. Nu dadea de la el "teorii" si pareri ca prostul de tine.

Papacioc nu mai manca prostii ca nu e nevoie sa vina ca stie el ce sunt moaste si ce nu. Avea 90 de calugarie a vazut de toate. Ce moaste sa aiba o demonizata???

Nu ii defaima ca numai rele or sa ti se intample. Te paraste Dumnezeu de tot.
Reply With Quote
  #10  
Vechi 18.06.2021, 16:27:50
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Trompeta sectara mincinoasa ce esti.

Pe Cleopa il viseaza oamenii si ii ajuta. Este Sfant. A vaxut un sfant ierarh care il binecucanta cand a scris indrumarul pt ierarhi. Avea ecperienta ca un pustnic. Mirosea dracu de la o posta. Nu dadea de la el "teorii" si pareri ca prostul de tine.

Papacioc nu mai manca prostii ca nu e nevoie sa vina ca stie el ce sunt moaste si ce nu. Avea 90 de calugarie a vazut de toate. Ce moaste sa aiba o demonizata???

Nu ii defaima ca numai rele or sa ti se intample. Te paraste Dumnezeu de tot.
I-am defaimat? Visezi! Am marturisit adevarul! Sfanta Virginia e moaste caci nu era demonizata! De unde sa stii ca pute sau e moaste daca n-ai fost la parastas cand s-a deschis mormantul? Nu vrei sa vezi, nu vrei sa crezi Adevarul! Ucenicii au fost la parastas si au constatat ca miroase a mireasma duhovniceasca, sfanta, buna. Ei sunt martorii de la fata locului! Ei au participat la Parastas. Nu ai vazut ca atunci cand se deshide cate un mormant ca sa se constate daca respectivul e sfant participa si Patriarhul si multi Arhierei? Abea dupa ce participa pot sa constate si sa afirme! Abea apoi se pronunta! Tu-l crezi pe par. Papacioc desi nu a participat la parastas? Esti un credul in minciuni. A fost si este mare duhovnic, nu neg, nu contest, dar pentru ca e mare duhovnic atunci minciunile lui evidente in capul tau devin adevaruri incontestabile si infailibile? Cum sa te pronunti daca biserica nu se pronunta decat dupa ce participa? E evident ca prin minciuna a dorit sa apere decizia pripita a Sfantului Sinod. E evident ca si Cleopa a facut pe plac Sfantului Sinod condus de Teoctist. E valabil in general ce a zis, in cazul de fata era valabil doar cu conditia ca si Sfantul Sinod sa creada in Hristos-Cuvantul, respectind marturiile poporului si ale ucenicilor si crezand si ei.

Asta am afirmat:
Citat:
În prealabil postat de Moroco
Parintii Cleopa si Papacioc au fost foarte buni duhovnici, e adevarat, insa au mintit fara sa clipeasca atunci cand a fost vorba de Trambite si de sCNIP!

Nici ei nu au crezut asa ca tine. S-au ars, s-au pocait apoi!
Pe Arsenie Boca nu-l viseaza oamenii si-i ajuta si susti ca e trompeta sectara?
Petrache Lupu nu facea minuni si susti ca e trompeta sectara?
Multi martori marturisesc despre celelate Trambite si tu negi si sustii ca sunt demonizati sau trompete sectare desi BOR a revenit asupra unor decizii pripite.

Numai parintele Cleopa si Papacioc crezi tu ca s-au sfintit ca stareti de manastire si numai ei doi crezi tu ca ajuta populatia daca se roaga ucenicii sau credinciosii lor la ei?

De parintele Iustin Parvu ai auzit? De Adrian Fageteanu? De parintele Ioan Iovan, de Dumitru Staniloaie, de multi altii ai auzit?

Dar de sfinti ai auzit?

Nu e oare Hristos-Cuvantul mai mare ca toti acestia care defapt sunt exact slujitorii Lui?

Nu mai minti ca eu mint sau defaim!

Tu esti cel ce nu vrea sa priceapa adevarul si nu vrea sa creada in ADEVAR ci-si face idol din minciuna unor duhovnici sau din pripeala Sfantului Sinod in unele decizii!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.06.2021 at 16:49:11.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare