Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 11.05.2008, 22:53:56
laura.om laura.om is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 11.05.2008
Mesaje: 2
Implicit

dragii mei,
am citit mesajele voastre si parerile despre informatiile transmise de lazarev...
consider ca este important sa stiti ca pe mine m-au dus spre lumina si spre dumnezeu, spre autocunoastere si spre dorinta de a fi un bun crestin...
sunt mai bine de 10 ani de cand lucrez cu mine, cu sufletul meu si ma straduiesc sa adun in suflet iubire..si tot atatia in care M-AM SCHIMBAT ...
drumul parcurs de lazarev mi se pare TARE GREU dar e cel care mi se potriveste.este minunat sa il descoperi pe D-zeu in sufletul tau IN ACEST FEL..
poate voua nu...si nu este nimic rau in asta...
Reply With Quote
  #2  
Vechi 11.05.2008, 22:54:19
laura.om laura.om is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 11.05.2008
Mesaje: 2
Implicit

ragii mei,
am citit mesajele voastre si parerile despre informatiile transmise de lazarev...
consider ca este important sa stiti ca pe mine m-au dus spre lumina si spre dumnezeu, spre autocunoastere si spre dorinta de a fi un bun crestin...
sunt mai bine de 10 ani de cand lucrez cu mine, cu sufletul meu si ma straduiesc sa adun in suflet iubire..si tot atatia in care M-AM SCHIMBAT ...
drumul parcurs de lazarev mi se pare TARE GREU dar e cel care mi se potriveste.este minunat sa il descoperi pe D-zeu in sufletul tau IN ACEST FEL..
poate voua nu...si nu este nimic rau in asta...
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
LAZAREV 2io Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 107 11.07.2016 01:51:40
Despre nașterea din nou, din Duhul Sfânt și despre Botez Savonarola Sfinti Parinti (Patrologie) 15 20.07.2013 13:28:48
Petre Tutea despre Dumnezeu si despre atei tigerAvalo9 Generalitati 34 02.12.2010 15:37:16
Despre pacate si despre Canoanele duhovnicilor gheorghecoser23 Preotul 5 25.06.2008 17:01:23