Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Despre Forum > Reguli generale de utilizare a forumului
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 24.05.2021, 12:59:50
adibaad adibaad is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2020
Mesaje: 1
Implicit Stergere anunt de pe site

Salut! Cum pot sterge un anunt care nu mai este valabil, nu gasesc pe site sau in contul meu nici o optiune in acest sens. Multumesc!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 25.05.2021, 02:59:29
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.987
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adibaad Vezi mesajul
Salut! Cum pot sterge un anunt care nu mai este valabil, nu gasesc pe site sau in contul meu nici o optiune in acest sens. Multumesc!
Mesajul nu mai poti sa-l stergi, insa poti modifica mesajul prin corectarea textului, stergerea lui, si inlocuirea textului cu unul nou, gen: "Anuntul nu mai e valabil", sau unul obiectiv, gen: "Doamne Iisuse Hristoase, Fiul lui Dumnezeu, pe mine pacatosul miluieste-ma!" (Orice corectare trebuie sa aiba minim 10 caractere, altfel nu se poate edita.)

Optiunea demodificare (edit) este activa doar daca mesajul cu pricina este ultimul si nu i s-a raspuns, insa daca i s-a raspuns, sau daca dupa el mai este postat un altul, atunci pe coltul din dreapta mesajului pe care vrei sa-l modifici apare numarul mesajului tau din topic( gen #26)pe care daca dai clik ti se deschide imediat o fereastra cu optiune edit pe care o poti modifica dupa cum ti-am spus.

P.S. Deoarece titlul nu se mai poate modifica, ar fi ideal ca sa fie o legatura a textului cu mesajul.
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 21.09.2021, 10:57:17
MirceaC MirceaC is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.04.2021
Mesaje: 1
Implicit Ștergere anunț

Bună ziua!

Am plasat același anunț la momente diferite în timp, adaptând prețul. Cum pot șterge anunțurile mai vechi?


Mulțumesc!


Mircea
Reply With Quote
Răspunde