Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Mari Duhovnici si predicile lor
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 14.12.2009, 20:31:07
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Luceafar, eu intr-o noapte cand ma rugam...am adormit rugandu-ma...cu gandul la Dumnezeu si...dupa ce am pus capul pe perna si am adormit...m-a trezit ceva...o voce care imi soptea ceva la ureche...si radea in aceelasi timp. Si atunci mi-am facut semnul Crucii si vocea aceea nu s-a mai auzit...sau, odata in vis, eram robita de o patima in acea vreme ( tocmai venisem de la spital acasa ) am vazut un chip oribil...nu doresc nimanui sa experimenteze asta ( visul ala m-a tulburat o saptamana...) asa ca, ai grija ce-ti doresti!
Reply With Quote
  #32  
Vechi 14.12.2009, 22:14:16
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de luceafaruldincer Vezi mesajul
Un mare duhovnic indrumand o femeie sa afle cine o ajuta la vindecari cu telekinezia, a informat-o sa se roage sa vada cine o ajuta. Dumneai a vazut un cornorat in spate. Ce metode sa fac pentru a vedea eu unul asemenea?
Doamne ferestetu realizezi ce-ti doresti, mare e gradina ta Doamne.
__________________
Rugaciunea care-i plansa
In a lacrimei parau,
Te sfinteste si te-nalta
Ca sa-l vezi pe Dumnezeu!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
As dori si eu niste sfaturi va rog ... gringo Stiri, actualitati, anunturi 24 31.01.2011 10:36:13
Mandria - un demon ce zambeste cu chip inocent LapetiteMoc Pocainta 9 19.05.2010 10:40:13
Demon mut luceafaruldincer Din Noul Testament 3 24.02.2010 22:47:49
Inger sau demon? :) pisi Generalitati 6 02.05.2009 21:25:23