Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 11.08.2010, 09:38:39
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit am patito acum o luna si nu stiu ce inseamna daca ma puteti ajuta

Buna ziua eu sunt Cristina si vreau sa va povestesc ce am patit acum o luna mia venit in casa o femeie si un barbat mia batut la usa am deschis miau cerut voie sa intre nu miau zis de ce dar intrun final au scos din genti niste carti cu iehova si au inceput sa ma dea peste cap mie imi era rusine sai dau afara si am stat si mam uitat la ei ,ba chiar miau lasat si trei patru carti in casa sa le citesc ei leam primit apoi au plecat din acel moment am avut numai esecuri in casa si apoi mam dus la biserica si am vb cu duhovnicul si mia zis sa nu ii mai primesc in casa au mai venit si leam spus ca eu numi schimb religia si sa ma lase in pace ,au plecat dar sau uitat la mine cu mare ura si dusmanie mia ramas un gust amar ce vreau sa va spun este ca am ramas cu o frica si nu stiu de ce am acea frica in mine parca stau si ma gandesc ca Dumnezeu este suparat pe mine pentru ca am stat si am ascultat la ei fara sa imi pun punctul de vedere ce sa fac sa nu ma mai simt asa vinovata ,parca mie rusine sa ma uit la o icoana sau sa citesc intro carte de rugaciuni simt ca lam tradat pe Dumnezeu ascultand mijeriile iehovistilor va rog un sfat daca se poate ,multumesc .
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Daca ma puteti ajuta! Flory86. Umanitare 22 17.05.2013 15:38:10
Ma puteti ajuta? mirela1990 Generalitati 10 13.09.2010 00:40:20
Ma puteti ajuta? truthtostone Generalitati 1 26.10.2009 08:39:34
Daca puteti ajuta...un om care are nevoie de ajutor... pacatoasa Umanitare 0 13.10.2009 21:01:26
Ma puteti ajuta ioanhodean Preotia (Hirotonia) 3 27.03.2008 01:14:44