Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 14.05.2021, 06:35:29
Demetrius Demetrius is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.974
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
De ce te-ai suparat pe el incat sa-l reclami daca pe mine m-a acuzat? ...
Am gresit si-mi cer iertare.
Nu pe el am vrut sa-l reclam, ci pe tine, Moroco, dar m-am grabit si am gresit si topicul si postul.

Doamne Iisuse Hristoase, Fiule al lui Dumnezeu, pe mine, pacatosul, miluieste-ma!
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote
  #32  
Vechi 14.05.2021, 14:06:05
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Am gresit si-mi cer iertare.
Nu pe el am vrut sa-l reclam, ci pe tine, Moroco, dar m-am grabit si am gresit si topicul si postul.

Doamne Iisuse Hristoase, Fiule al lui Dumnezeu, pe mine, pacatosul, miluieste-ma!
Da' de ce frate sa ma reclami?
Cu ce ti-am gresit?
Nu tu m-ai facut ca elucubrez folosind acel SI TU?

Adica discut frumos cu tine si-ti explic ce cred si cum cred despre tot felul de lucruri si tu ma reclami?

Nu era frumos sa te comporti cum zice Dumnezeu? Prima data ma atentionezi in privat spunandu-mi cu ce ti-am gresit sau cu ce gresesc lui Dumnezeu, apoi o spui public intre frati si apoi ma reclami.

De ce ai sarit etape?
Eu nu te-am jignit, te respect, iubesc ortodocsii chiar daca au tot felul de credinte preluate de la lume sau de la pagani.

Hai te rog spune cu ce ti-am gresit atat de rau incat sa te aprinzi, sa vezi rosu in fata ochilor, sa te pripesti, sa confunzi postarile si sa ma reclami?

Poate chiar ti-am gresit, dar daca nu stiu cu ce?
(Poate ai acumulari trecute si acum ai explodat...)

Hai spune... care e problema veche si postarea cu afirmatia care te-a suparat in asemenea hal fara de hal incat sa vrei si tu sa scapi de mine?

(PS: Daca de postarea #22 e vorba, atunci ar fi trebuit sa-ti dai seama ca nu despre tine era vorba acolo ci despre oameni, despre credinciosi asa in general. Era o discutie despre problema ridicata de tine folosind impersonalul pronumelor personale. La tine m-am referit doar atunci cand ai zis sa las pe altii sa ma laude cand afirm ca nu elucubrez iar eu ti-am raspuns fara suparare ca ce am scris nu era lauda ci vorbeam serios. Afirmatia asta n-avea cum sa te supere, laudasem in postarea ”laudaroasa” defapt CREDINTA pura a Romanilor si nu rasa lor pura. Iar restul in postarea #22 nu era despre tine personal! Daca ai crezut ca bat apropouri la adresa ta, atunci imi pare rau, scuza-ma, iarta-ma, dar nici prin cap nu-mi trecea ca te vei supara daca prezint si dezvolt despre un subiect. Nu aveam nicio polemica cu tine sau vreo suparare sau vreo cearta ca sa-ti reprosez ceva. Cand m-am agatat de acel ”SI TU elucubrezi” a fost nu pentru ca m-am suparat pe cineva ci pentru a sublinia lui eusingur si altora ca nu elucubrez, nu ma laud, nu fac caterinca... etc ci laud CREDINTA PURA crestin ortodoxa milenara a Românilor si nu rasa lor ”pura”. N-am pentru ce sa te iert, nu mi-ai gresit, ai tot dreptul sa ma reclami unde vrei. Te iert daca crezi ca mi-ai gresit mie.)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.05.2021 at 18:14:38.
Reply With Quote
  #33  
Vechi 13.10.2021, 19:57:09
eusingur eusingur is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2014
Locație: Germany
Religia: Ortodox
Mesaje: 103
Send a message via Skype™ to eusingur
Implicit

Tampitilor...cretinoizi cu acte'n regula...va luptati la baionete pentru nioste iluzii...imbecili,ce sunteti.
Reply With Quote
  #34  
Vechi 14.10.2021, 14:52:52
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
Tampitilor...cretinoizi cu acte'n regula...va luptati la baionete pentru nioste iluzii...imbecili,ce sunteti.
Mai incet, mai incet cu epitetologia.
Nu ma lupt decat cu pacatele si cu neputintele mele ca sa fac voia lui Hristos-Cuvantul pe Calea cea stramta ORTODOXA.

Celor care nu le convine s-ar mereu la bataie si interogatoriu.
Nu fac decat sa le raspund cu duhul blandetii.

Unde vezi tu tampiti, imbecili, cretinoizi?

Despre ce baionete vorbesti?

Baioneta unora e pâra si raportarea la admin si chemarea haitei la dorinta de lapidare si bannare, dorinta de marire dandu-se impreuna victime in timp ce ma fac in toate felurile. Victimizarea e motivul principal sa faca rau si sa minta. Nu le vreau rau in ascuns, nu-i injur si nu-i blestem, nu le pun vorbe rele si barfe la Dumnezeu, deci nu pricep de ce se supara. Iata ca si tu te-ai suparat si bineinteles ca tot pe mine arunci vina.

Ai mai pomenit asa ceva? Ditamai catolicismul se da victima unor sectute neoprotestante de cateva mii de membrii si mai nou si ortodoxia e victima unor neoprotestanti dar nu se lasa si acum sunt iata impreuna formand sinodul-sinedrial-inchizitorial sunt victima a 7 Trambite Apocaliptice cu cativa ucenici mici si cuminti care nu au facut rau la nimeni niciodata decat multe proorocii, rugaciuni si minuni in popor care s-au implinit.

NU E PENIBIL?

Stiu ca adevarul supara pe om insa numai adevarul Adevarat ne va face Liberi!..

...asta crezi tu ca inseamna ca eu hulesc si ma cert? Cum sa hulesc eu daca faptele rele, rapirile si judecatile-osanditoare, razbunarile si hulele sunt ale lor? N-am raportat pe nimeni la admin si n-am cerut bannarea nimanui! Mai mult, sunt cel mai vechi ortodox de pe forum si mie mi se cere sa plec de pe forumul ortodox de catre unii care au venit mai tarziu? Pai vi in casa mea, pe pamantul meu si ma faci in toate felurile si vrei sa ma excluzi pe motiv c-as fi amerindian si ca am piele rosie sau neagra?

NU merege sa pacalesti la nesfarsit!

Aici io-s ortodoxul cel mai batran si cel mai vechi! Din 2007 scriu lucruri bune chiar daca pentru unii sunt greu de inteles si de acceptat.

Deci va rog frumos putin respect!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 15:10:49.
Reply With Quote
  #35  
Vechi 14.10.2021, 15:56:00
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Catre admin - este voie ca un user sa faca prozelitism/propaganda vadita unei secte precum face Moroncel?

1. Semantura are linkuri si o marturisire de credinta in atlceva decat BOR.

2. In toate posturile si threadurile se gasesc referinte la credinta NIP.

3. Deturneaza toata discutia de pe forum catre NIP si abordarea sectei NIP pentru credinta?


Draga admin, cand o sa vezi ca forumul a fost acaparat din nou de Moroncel, de secta NIP????

Draga admin, vezi ca posturile si toate threadurile ajung a fi nipizate.

Nu mai este nimic ortodox pe forumul asta, prin postarile lui Moroncel.

Vezi ca dormi in timp ce forumul este NIPizat. Este murdarit de posturi peste posturi aduse de Moroncel, de NIP.
Reply With Quote
  #36  
Vechi 14.10.2021, 16:33:54
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Catre admin - este voie ca un user sa faca prozelitism/propaganda vadita unei secte precum face Moroncel?

1. Semantura are linkuri si o marturisire de credinta in atlceva decat BOR.

2. In toate posturile si threadurile se gasesc referinte la credinta NIP.

3. Deturneaza toata discutia de pe forum catre NIP si abordarea sectei NIP pentru credinta?


Draga admin, cand o sa vezi ca forumul a fost acaparat din nou de Moroncel, de secta NIP????

Draga admin, vezi ca posturile si toate threadurile ajung a fi nipizate.

Nu mai este nimic ortodox pe forumul asta, prin postarile lui Moroncel.

Vezi ca dormi in timp ce forumul este NIPizat. Este murdarit de posturi peste posturi aduse de Moroncel, de NIP.
Nu ti-e rusine?

Pai tu esti cel ce ma ataci pe toate firele de discutie pe tema asta deturnand discutiile de la subiect dupa care tot tu iata o dai la intors dindu-te victima si susti ca au vorbesc numai despre asta? Nu mai fi tu victima agresiva si nu ma mai ataca vanandu-mi postarile si etichetandu-le cu analizele tale fortandu-ma sa-ti raspund si sa ma apar mereu!

Sunt din 2007 pe forum si cel mai batran ORTODOX, deci cum iti permiti sa vi in casa mea si sa-mi ceri excluderea?

N-ai pic de minte si de rusine!

@Admin, eu ca cel mai batran si mai vechi pe forum nu cer bannarea nesimtitului care imi trage intruna gpalme pe toate firele de discutie de luni de zile vrand a se crede mare facand pe seful ca sa fie tot mai ”mare” si mai ”mare”!

Vezi ca te atrage in capcana.

Minte ca hulesc sau injur BOR si ortodoxia!!!... si daca nu te supui lui zice ca si tu injuri si hulesti!
E santaj emotional caci martolozul martzafoi atata poate, vrea sa fie mare cu orice chip prin orice mijloc desi merge la pierzare!

@gpalme, nu-mi mai vana postarile si nu te mai irita de samnatura si de marturisirea mea si sa vezi ca threadurile nu se vor deturna de la subiect.

Eu marturisesc Cele 7 Trambite Apocaliptice si Cuvantul pentru ca sunt vrednice de crezare si char daca as marturisi asta la fiecare postare nu as minti ci as spune ADEVARUL! De ce nu il suporti? Nu-ti place Lumina?

Eu oare nu te suport ca te-ai imbracat in Grigorie Palamas si faci pe dos? Iata suport ca tragi mii de gpalme lui Dumnezeu la fiecare postare!!! dandu-te victima ca sa fie motiv sa zici ca ”aperi” ortodoxia... cica de prozelitismul sectar. SUNT ORTODOX ignorantule!

Pai cu marota asta umbla papalâcul cel mare!!! Ce cauta marota sectelor si prozelitismul in ortodoxie? Ce cauta in ortodoxie osandirea neoprotestantilor sau a sectelor?

Ortodoxia nu osandeste pe nimeni ci indruma orice credincios si orice bisericuta pe Calea cea dreapta!
Cele 7 Tr.Ap. nu fac rebotezari si nu cauta ucenici, nu vor sa faca prozeliti.
Ei au slujit si slujesc lui Dumnezeu si nu sefului de clan mafiot ca sa-ti fie frica sa nu-ti fura careva banii!

Noi ca ortodocsi nu suntem o haita de kukuxclani!
Asa ca inceteaza cu mieunelile viclene si ipocrite puiule al baronului de MieunhauZEN!

(Auzi tu la el cica: ”DRAGA” ADMIN, pai nu ti se face greata de un astfel de om? Dupa ce-i faci treaba murdara te trezesti ca-ti spune, acum pleaca si tu ”mai draga animalule” ca si tu esti eretic si hulesti ortodoxia si ca nu-ti faci ”datoria”.)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 16:53:17.
Reply With Quote
  #37  
Vechi 14.10.2021, 17:15:42
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:

Sunt din 2007 pe forum si cel mai batran ORTODOX, deci cum iti permiti sa vi in casa mea si sa-mi ceri excluderea?
Diavole, hai fii corect - ai fost dat afara din 2007 de 10 ori, ai facut 10 conturi temporare din care ai fost dat afara din nou.

Acum nu esti dat afara pentru ca doarme un admin.

Dar poate se trezeste. Poate la un moment dat se trezeste vreun admin...

Asa ca pune informatia completa, nu te mai victimiza.


Esti din 2007 pe forum, intrat pe sub gard, pe horn, dar nu pe poarta.

Hai sa fim corecti, ESTI FUR PE FORUM


Si da, cer excluderea ta definitava, pentru ca posturile si threadurile si forumul a ajuns chipul NIP. Imaginea lui NIP. A ajuns forumul asta sectar dupa chipul tau.

Si daca mai erau aia batrani te scoteau ei, nu eu.

Adica daca mai era 1-2 erai de mult zburat si offline deplin.


Asa ca draga furule, prezinta imaginea completa si nu te mai da vechi de zile, ca diavolul, si diavolul e pe forum din 2007, intrat cu tine.

Acum e doar recapitularea finala cu tine, ca trebuie sa fie una din asta in care zbori definitiv.


Din pacate adminul nu a invatat o lectie. Ca un sectar o sa fie sectar pe vecie si ca daca a iesti de 10 ori de pe forum si a sarit gardul sa intre inapoi o sa faca asa la nesfarsit.

Eu ti-as face vant rapid afara de pe forum ca tot ce produci este antiortodox.

Last edited by gpalama; 14.10.2021 at 17:18:09.
Reply With Quote
  #38  
Vechi 14.10.2021, 17:43:54
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Diavole, hai fii corect - ai fost dat afara din 2007 de 10 ori, ai facut 10 conturi temporare din care ai fost dat afara din nou.

Acum nu esti dat afara pentru ca doarme un admin.

Dar poate se trezeste. Poate la un moment dat se trezeste vreun admin...

Asa ca pune informatia completa, nu te mai victimiza.


Esti din 2007 pe forum, intrat pe sub gard, pe horn, dar nu pe poarta.

Hai sa fim corecti, ESTI FUR PE FORUM


Si da, cer excluderea ta definitava, pentru ca posturile si threadurile si forumul a ajuns chipul NIP. Imaginea lui NIP. A ajuns forumul asta sectar dupa chipul tau.

Si daca mai erau aia batrani te scoteau ei, nu eu.

Adica daca mai era 1-2 erai de mult zburat si offline deplin.


Asa ca draga furule, prezinta imaginea completa si nu te mai da vechi de zile, ca diavolul, si diavolul e pe forum din 2007, intrat cu tine.

Acum e doar recapitularea finala cu tine, ca trebuie sa fie una din asta in care zbori definitiv.


Din pacate adminul nu a invatat o lectie. Ca un sectar o sa fie sectar pe vecie si ca daca a iesti de 10 ori de pe forum si a sarit gardul sa intre inapoi o sa faca asa la nesfarsit.

Eu ti-as face vant rapid afara de pe forum ca tot ce produci este antiortodox.
Am fost dat afara de vreo 3-4 ori pentru ca au fost din astia ca tine care si-au facut kukuxclan din colegi amagindu-i si au santajat in cor pe adminul de atunci trimitind in cascada raportari mitomanice dandu-se victime impreuna cu ortodoxia caci le spuneam ca nu-i valabila teoria pamantului glob si ca Cele 7 Tr.Ap. nu sunt trompete sectare.

I-a unit necredinta si au izbutit sa-l streseze pe admin si a cedat nervos dar apoi am revenit spunand cine sunt de la inceput si recunoscand el ca a gresit cand a pus botul la facatura am mai stat o vreme indelungata pe forum pana iar s-au adunat necredinciosii si au pus-o de un nou kukuxclan invocand ca e victima ortodoxia si forumul.

Deci vezi se repeta in mic un patern ce se repeta si in mare, daca acum 2000 de ani sinedriul a osandit dandu-se victima, apoi a venit inchizitia catolica alunecand in desfranare jignidolitzeasca si iata ca mai nou si in ortodoxie s-a alunecat in ”indreptarea” calendarului si in osandirea pripita a credinciosilor, culmea, in timp ce la simbolul credintei marturisim despre Cuvantul si despre viitoarea judecata pe care o va face Domnul viilor si mortilor.

Deci sluga cui esti tu daca ma judeci si ma osandesti si ma etichetezi mereu?
Ti se pare ca esti sluga ortodoxiei sau a lui Hristos?

Pai Domnul nu a venit sa dea cu toiagul ci sa caute oaia cea pierduta! ”Mila voiesc si nu jertfe caci n-am venit sa chem la pocainta pe drepti ci pe pacatosi! ” Mergeti de invatati...!

Stii asta? Crezi asta?

Iata pregateste popor pentru vremea cand va veni ca Judecator!

Deci cum iti permiti sa-i iei locul si sa tot provoci chemand la justitiopatie si osandiri proletare?

Margi i-ati canon de pocainta si revino-ti in fire, mergi si recunoaste ca esti un Teolog incompetent si pripit! Hai fa-o! Io te-am iertat mereu caci ma supun lui Hristos dar vad ca nu te poti opri si ai inceput sa te scurgi iar pe toate threadurile deturnand discutile spre acelasi subiect.

Ti-am facut un thread de analizarea mea si un thread despre Cele 7 Trambite Apocaliptice. Nu vrei nicicum sa postezi numai acolo pe aceste subiecte. Apoi strigi ca eu umplu forumul cu prozelitism NIP. Esti uituc? Ce e cu tine? Nu-ti dai seama ca tu ma intrebi si ma osandesti peste tot repetand aceleasi lucruri?

Deci mai incet, mai incet! Ca io-s veteranul si tu un biet pufan venetic! Ok?
(Noi suntem romani, noi suntem romani, noi suntem aici pe veci stapani... in sensul ca Duhul Domnului si nicidecum ”sfanta” ratiune!)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 18:04:00.
Reply With Quote
  #39  
Vechi 14.10.2021, 18:50:54
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Vai vai vai, diavolul si-a luat-o pe coaja si e victima, poate poate prosteste pe vreunul.

Daca aveai demnitate nu te mai intorceai.

Asa esti ca furul, ai sarit gardul pe unde ai putut, tot sectar ai ramas.

Si adminii la fel, adorm, ca doar in ortodoxie se doarme la greu.

Si lasa ca un NIPist sa umple un forum cu nipsisme.


Ar fi interesant de discutat si pacatul/pacatele adminului, ca daca se prinde vreun cititor de chestia asta cu NIP, si cade in pacat si ei nu au facut nimic...

Sa fie ei fericiti si sa doarma in continuare, ca samanta pacatului e sadita in NIP.

Esti doar o lepra care s-a intors inapoi. Si nu vede cand e sub demnitatea lui sa faca asta.

Daca aveai caracter nu erai pe aici.


Tu esti doar un sobolan infiltrat pe unde a putut. Un diavol care isi baga coada sa faca tulburare. Pentru ca al 2-lea nume al tau este tulburare.

Last edited by gpalama; 14.10.2021 at 18:55:22.
Reply With Quote
  #40  
Vechi 14.10.2021, 19:14:27
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Vai vai vai, diavolul si-a luat-o pe coaja si e victima, poate poate prosteste pe vreunul.

Daca aveai demnitate nu te mai intorceai.

Asa esti ca furul, ai sarit gardul pe unde ai putut, tot sectar ai ramas.

Si adminii la fel, adorm, ca doar in ortodoxie se doarme la greu.

Si lasa ca un NIPist sa umple un forum cu nipsisme.


Ar fi interesant de discutat si pacatul/pacatele adminului, ca daca se prinde vreun cititor de chestia asta cu NIP, si cade in pacat si ei nu au facut nimic...

Sa fie ei fericiti si sa doarma in continuare, ca samanta pacatului e sadita in NIP.

Esti doar o lepra care s-a intors inapoi. Si nu vede cand e sub demnitatea lui sa faca asta.

Daca aveai caracter nu erai pe aici.


Tu esti doar un sobolan infiltrat pe unde a putut. Un diavol care isi baga coada sa faca tulburare. Pentru ca al 2-lea nume al tau este tulburare.
Repeta mitomaniile, poate te crede cineva de frica santajelor emotionale mirsave si intra in kukuxclan ca sa-l scoata afara pe cel ce a sarit gardul la nunta ca nu avea haina de nunta.

Te crezi mai nou Tatal Mirelui nevazand ca te vrei mare sef de kukuxclan?

Nu-ti dai seama ca infilibilitatea marelui papalâc a ”sfintei” ratiuni spiritiste ti-a luat si ultima bruma de Duh smerit ortodox?

N-am de ce sa plec din casa mea ortodoxa oricat ma faci tu sectar sau diavol!

N-am sa ma las posedat de tine ca sa adopt miunelile unui pui al baronului de Mieunhauzen care n-are nicio Cale ortodoxa darmite haina de nunta!

Cine te-a pus pe tine sa legi invitatii la nunta de maini si de picioare si sa-i scoti afara? Te crezi cumva printre sfintii arhangheli?

Decat un teolog incompetent care s-a crezut important-exportant si insemnat. Duhul pierzarii il face ”mare” si nu-si da seama.

Nu ma las santajat emotional si vezi ca nu se sesizeaza nimeni asa ca mergi si canta la alta masa ca poate te crede cineva ca esti victima mea dupa ce m-ai osandit si facut in toate felurile pe toate firele de discutie luni de zile chemand la lapidare publica. Vezi ca poate gasesti un judecator corupt ca sa-ti faca treaba murdara si sa minta si sa osandeasca pe nedrept asa ca tine! Poate aduni si martori corupti ”credibili”.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.10.2021 at 19:19:21.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare