Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 03.08.2009, 20:26:47
Vickuo Vickuo is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.08.2009
Mesaje: 35
Implicit Ce sa mai fac? sunt disperat.

Buna seara.Am o ,,mica mare problema'' In viata pe care am avut-o am avut destule necazuri toate provocandumi-le.De mic copil am avut ticuri ,ma uitam des in oglinda,plangeam de fiecare data cand nu eram bagat in seama ,am avut atacuri de panica ,ganduri negre obsesive pe care le repetam mereu si in speranta ca acestea s-au terminat acum ceva timp am fost foarte fericit.Dar au aparut iar,ma apuca stari de tristete fara motiv(nu am probleme familiale ,certuri sau mai stiu eu ce),tristete imensa ,nu mai am pofta de viata,incepusem sa ma rog acum catva timp apoi am renuntat intorcandu-ma la viata cu pacate ,ma gandesc ca am o soarta de nimic,ca sunt bolnav psihic ca am ceva ca nu mai pot,cu atacurile de panica ajunsesem la 5 nopti nedormite ,dormisem doar 2-3 ore in 5 nopti,tensiune mare,tahicardie,pur si simplu m-am distrus singur.Cand am crezut ca mi-am revenit au inceput starile de tristete fara motiv,si un dor imens.Simt un gol in suflet desi nu am motive,plang intr-una ca nu sunt un om ca toti ceilalti si mai sunt si baiat .Ce sfaturi imi dati ,nu vreau sa fiu dominat de necurat (intr-un moment ma gandisem si la asta),vreau sa scap de toate aceste stari pana nu devin bolnav psihic si depresiv pe viata.Nu a mers cu pastile.De ce ma simt neimplinit sufleteste desi nu am necazuri si motive foarte concrete?MULTUMESC
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ajutati-ne, avem un caz disperat ! Cobzarencu Umanitare 9 27.06.2009 00:03:34
Ajutati-ne, avem un caz disperat ! Cobzarencu Umanitare 7 18.06.2009 15:59:07
SUNT UN OM FERICIT! Ioan_Ciobota Generalitati 9 08.10.2007 22:18:35