Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #191  
Vechi 24.06.2009, 13:19:33
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

votati basescuuuuu.......aberanttttt!!!!!!!! avem presedint unul care ne-a vandut cu mult inainte flota....hai sa fim seriosi, cum sa nu fim numiti hoti afar daca interiorul voteaza hotiiiiii!!! ce dunezeu, chiar numai e simtul raiunii in tara asta???? mergem orbeste dupa sloganul Rau cu rau da mai rau fara rau?????
si uite asa cand vine unul cu ceva in cap si cu putin tupeu i se da cu tesla in ...... . ca e mascarici ca e actoras ca ar fi studiat ca nu ar fi studiat..... . Da Doamne sa reziste Radu Duda in campanie si sa si iasa presedinte. e singura iesire din mocirla in care Romania se afunda
Reply With Quote
  #192  
Vechi 24.06.2009, 13:29:16
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanouela Vezi mesajul
votati basescuuuuu.......aberanttttt!!!!!!!! avem presedint unul care ne-a vandut cu mult inainte flota....hai sa fim seriosi, cum sa nu fim numiti hoti afar daca interiorul voteaza hotiiiiii!!! ce dunezeu, chiar numai e simtul raiunii in tara asta???? mergem orbeste dupa sloganul Rau cu rau da mai rau fara rau?????
si uite asa cand vine unul cu ceva in cap si cu putin tupeu i se da cu tesla in ...... . ca e mascarici ca e actoras ca ar fi studiat ca nu ar fi studiat..... . Da Doamne sa reziste Radu Duda in campanie si sa si iasa presedinte. e singura iesire din mocirla in care Romania se afunda
Sunt porțiuni ale trupului care sunt foarte vulnerabile atunci când sunt lovite cu tesla . Cât despre Duda, n-am nimic cu el, dar mafia politică are și cu el ceva, dar nu mult, pentru că nu prezintă un real pericol. Jocurile sunt întru altă direcție, complet altă direcție . Turnul de control dirijează orice zbor, orice decolare și mai ales aterizare. Așa că nu-ți mai risipi energia aiurea !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #193  
Vechi 24.06.2009, 13:32:40
IonutS's Avatar
IonutS IonutS is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.04.2009
Locație: Cluj-Napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 115
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanouela Vezi mesajul
votati basescuuuuu.......aberanttttt!!!!!!!! avem presedint unul care ne-a vandut cu mult inainte flota....hai sa fim seriosi, cum sa nu fim numiti hoti afar daca interiorul voteaza hotiiiiii!!! ce dunezeu, chiar numai e simtul raiunii in tara asta???? mergem orbeste dupa sloganul Rau cu rau da mai rau fara rau?????
si uite asa cand vine unul cu ceva in cap si cu putin tupeu i se da cu tesla in ...... . ca e mascarici ca e actoras ca ar fi studiat ca nu ar fi studiat..... . Da Doamne sa reziste Radu Duda in campanie si sa si iasa presedinte. e singura iesire din mocirla in care Romania se afunda
Ce te aprinzi asa ? Am zis eu sa-l votati pe Basescu ???

1. Basescu (nu va inchipuiti ca e mana moarta) - marinarul securisit probabil acceptat in masonerie - controlabil 100%
2. Geoana - CIA-istul mason - controlabil 100%
3. Crin - are nevoie de "resursele" lui Patriciu (care la randul sau este controlabil 100%) - daca joaca jocul lui Patriciu este la randul sau controlabil 100%
4.Duda - actor/securist/mason - controlabil 100%
Reply With Quote
  #194  
Vechi 24.06.2009, 13:33:25
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

sunt o sursa inepuizabila de energie...
e un forum, m-am exprimat si eu , trebuia permisiunea cuiva?
Reply With Quote
  #195  
Vechi 24.06.2009, 13:34:46
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

intrebarea mea e......de ce va simtiti vizatiiiii????? m-am referit eu la cineva anume???? oameni buni, m-am exprimat si eu.....dar vad ca e interzis sa te exprimi, ma scuzati
Reply With Quote
  #196  
Vechi 24.06.2009, 13:37:50
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanouela Vezi mesajul
sunt o sursa inepuizabila de energie...
e un forum, m-am exprimat si eu , trebuia permisiunea cuiva?
Da ! Apelând gratuit : XXX.XXX.XXX. După acordarea permisiunii, puteai să decolezi, conform normelor U.E.
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #197  
Vechi 24.06.2009, 13:51:48
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

raspunzi tu??????? ca de ....sa sun asa de-aiurea si sa nu stiu cine rasp, cam naspa :D
Reply With Quote
  #198  
Vechi 24.06.2009, 14:02:49
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanouela Vezi mesajul
raspunzi tu??????? ca de ....sa sun asa de-aiurea si sa nu stiu cine rasp, cam naspa :D
Scuze, ce înseamnă nașpa ? Tot din eneriile tale provine , acest nașpa ?
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #199  
Vechi 24.06.2009, 14:36:26
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

eu vad ca stii ft bine din mom ce ai scris cu s corect (eu nu-l am) :D
Reply With Quote
  #200  
Vechi 24.06.2009, 15:46:25
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Scuze, ce înseamnă nașpa ? Tot din eneriile tale provine , acest nașpa ?
poi daca ai fi olecutză mai aga... atunci tzi-ash zice:

nashpaga... lucru total diferit de: na șpagă

de aia zic unii ca e nașpa adica un fel de naș la pașa cu finalul fericit hai pa... deci de acolo nașpa... adica sa lepezi spurcaciunea...

ma scuza ca iar am facut pe profu' ca un tzăt-or important+expurtant... ca precis te+am suparat, daca nu pe tine, atunci cine shtie pe cine... deci ma iarta shi nu ma lua in seama.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Manastirea Radu Voda modoran mariana Intrebari utilizatori 7 21.04.2012 22:29:43
radu voda cristina mioara Generalitati 1 28.07.2011 21:11:10
Candidatura domnului Remus Cernea la presedintia Romaniei hmiron Generalitati 4 02.09.2009 15:16:02
RADU URMEAZA SA FIE OPERAT! radulia Umanitare 2 18.05.2008 21:00:54