Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #271  
Vechi 06.04.2011, 07:35:12
tabitha's Avatar
tabitha tabitha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2011
Locație: usa
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.955
Implicit cine se aduna se aseamana, si viceversa - bine v-am regasit !

Va multumesc, dragilor, pentru tot ce ati scris aici. Am simtit caldura din inimile voastre si iata chiar daca ne desparte un Ocean si cateva zile mai triste, a dat Domnul sa revin aici pe forum. Recunosc ca mi-a fost dor de voi si v-am simtit lipsa !! Am sa mai scriu cat de curand. Vroiam sa pun niste emoticoane aici, dar nu mai gasesc lista, trebuie sa ma mai adun..
  #272  
Vechi 06.04.2011, 07:39:14
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit Pt Mirela!

Ne bucuram sa te avem din nou printre noi!Bine ai revenit :-)
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
  #273  
Vechi 06.04.2011, 07:49:08
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirela.t Vezi mesajul
Va multumesc, dragilor, pentru tot ce ati scris aici. Am simtit caldura din inimile voastre si iata chiar daca ne desparte un Ocean si cateva zile mai triste, a dat Domnul sa revin aici pe forum. Recunosc ca mi-a fost dor de voi si v-am simtit lipsa !! Am sa mai scriu cat de curand. Vroiam sa pun niste emoticoane aici, dar nu mai gasesc lista, trebuie sa ma mai adun..
Bine ai revenit ! ! ! Nici eu nu pot pune emotioane pentru că sunt logat de pe mobil, dar n-are importanță, oricum e un emotion MARE cât ecranul și d'aia n-a încăput . . . !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)

Last edited by cristiboss56; 06.04.2011 at 07:55:54.
  #274  
Vechi 06.04.2011, 11:01:11
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Lasa ca pun eu emoticoane:-))

Citat:
În prealabil postat de mirela.t Vezi mesajul
Va multumesc, dragilor, pentru tot ce ati scris aici. Am simtit caldura din inimile voastre si iata chiar daca ne desparte un Ocean si cateva zile mai triste, a dat Domnul sa revin aici pe forum. Recunosc ca mi-a fost dor de voi si v-am simtit lipsa !! Am sa mai scriu cat de curand. Vroiam sa pun niste emoticoane aici, dar nu mai gasesc lista, trebuie sa ma mai adun..
Heeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiii BINE AI REVENIT!!!!

Draga mea,sa stii ca toate trec.Si ca sa nu ne cada moralul sub nivelul marii, trebuie sa realizezi asta in momentul incercarii.Oricat ar durea si oricat ar dura, tot se termina intr-o zi si iasa din nou soarele pe strada ta!

Te asteptam cu drag sa scrii!

Maica Domnului sa te pazeasca cu Sfantul ei Acopermant!
  #275  
Vechi 06.04.2011, 15:51:22
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirela.t Vezi mesajul
Va multumesc, dragilor, pentru tot ce ati scris aici. Am simtit caldura din inimile voastre si iata chiar daca ne desparte un Ocean si cateva zile mai triste, a dat Domnul sa revin aici pe forum. Recunosc ca mi-a fost dor de voi si v-am simtit lipsa !! Am sa mai scriu cat de curand. Vroiam sa pun niste emoticoane aici, dar nu mai gasesc lista, trebuie sa ma mai adun..

Si eu ma bucur ca ai revenit!
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
  #276  
Vechi 06.04.2011, 16:12:35
MariS_'s Avatar
MariS_ MariS_ is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.10.2009
Locație: Religie: creștin
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.419
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirela.t Vezi mesajul
Va multumesc, dragilor, pentru tot ce ati scris aici. Am simtit caldura din inimile voastre si iata chiar daca ne desparte un Ocean si cateva zile mai triste, a dat Domnul sa revin aici pe forum. Recunosc ca mi-a fost dor de voi si v-am simtit lipsa !! Am sa mai scriu cat de curand. Vroiam sa pun niste emoticoane aici, dar nu mai gasesc lista, trebuie sa ma mai adun..
No, ase, mi-o mai venit inima la loc! Bine-ai revenit!
__________________
Făcutu-ți-s-a ocara ca și lauda, paguba precum câștigul și străinul ca fratele?
Cum nu înțelegeți că nu despre pâini v-am zis? Ci feriți-vă de aluatul fariseilor și al saducheilor! (Matei 16:11)
Omul deține atâta Adevăr câtă Iubire dăruie.
  #277  
Vechi 06.04.2011, 22:55:37
Marimira's Avatar
Marimira Marimira is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.10.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 574
Implicit

Mi-as fi dorit sa revina asupra deciziei domnul Cristian67...cu multe postari si imagini frumoase ne-a bucurat sufletele. Va rog, daca se poate sa va razganditi, multi dintre noi mai asteapta inca sa reveniti!
__________________
1.Toate respira prin darul lui Dumnezeu!
2. Oricat ai fi de bun, nu esti suficient de bun!
3. Omul smerit poate sa miste astrele!
  #278  
Vechi 09.04.2011, 05:11:24
tabitha's Avatar
tabitha tabitha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2011
Locație: usa
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.955
Implicit Doamne ajuta !

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Maica Domnului sa te pazeasca cu Sfantul ei Acopermant!
Multumesc, multumesc tuturor pentru caldura sufleteasca si pentru primirea facuta!! Nu prea am cine stie ce inspiratie la scris acum, dar macar am gasit care era hiba cu emoticoanele (aveam selectat prin default "basic editor" in loc de "standard editor").

Sa fiti iubiti cu totii, si apropo pana revine si Cristian67, postez eu ceva si pentru el.

  #279  
Vechi 09.04.2011, 05:21:55
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Chiar azi ma intrebam ce se intampla cu domnul Cristian67...
Imi este dor de imaginile frumoase cu care ne incanta...sper sa revina si dansul printre noi!
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
  #280  
Vechi 14.04.2011, 21:49:46
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Am nevoie
. . . Avem nevoie de prezenta ta ! Speram ca esti bine !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36