Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 12.06.2009, 17:15:33
mary-boo mary-boo is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 12.06.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 4
Unhappy va rog sa ma ajutati

am vorbit cu un baiat aproape un an...care era inchis... cunoscandu-ne de afara...de zile si m-am rugat la dzeu pentru ca ne certam mereu...am citit psalmul pentru ca atunci cand 2 indragostiti se cearta dumnezeu sa scoata la iveala problema dintre cei doi....l-am sunat a vrut sa-mi redictioneze apelu dar l-a redictionat pe numarul celelalte femei...asa am aflat ca era insurat cu ea de 2 ani ...sa insurat la puscarie...si se folosea de ea ca sa-l intretina...de la mine nu a vrut nimik niciodata ...spunand ca ma protejeaza....era gelos,imi zicea cate in luna si stele...dar acelea-si lucruri le zicea si ei..se purata la fel cu amandoua...a spus ca renunta lla ea..ca ma iubeste pe mine...ca a fost egoist a vrut si banii si pe mine...dar in acelasi timp simteam ca nu vrea...ma simt pustiita...ca un om fara suflet...simt ca ma mintit cu tot....ca ma tradat...ma simt....fara cuvinte...o durere imensa...in acelasi timp stiu ca il si iubesc...dar nu il simt ai pare rau...ci mai repede ca ii pare rau ca a pierdut banii ei...si imi cere sa-l iert...in acelasi timp...imi pune si conditi...si tipa la mine...ca si cum eu a-si fi facut ceva...eu am facut tot....nu-am iesit din cuvantu lui...m-am rugat pentru el mereu..am renuntat la mine pentru el...ii suportam tote iesirile...si taceam si strangeam toate problemele in mine...luam calmante de am ajuns pana la urma la spitalu de pshiatrie...ca nu mai puteam si tot ...nu-i ziceam ca sa-l protejez....iar el ma iubea cum....simt ca ma sfarsesc si nu stiu ce sa fac...pe ce drum sa o iau..parca nu mai am nici un rost nikaeri p lumea asta...
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog sa ma ajutati!:( nectariepv Generalitati 0 21.07.2011 12:00:04
va rog ajutati-ma florentina_bl Intrebari utilizatori 18 14.01.2011 16:39:30
ajutati-ma va rog paulika Generalitati 2 07.06.2010 21:26:40
ajutati galeryiu Umanitare 0 25.04.2008 19:39:24
Ajutati-ma ioanhodean Pocainta 1 30.03.2008 23:25:17