Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #301  
Vechi 14.05.2011, 12:18:04
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit O caut pe Jenica!

Vă rog tare mult dacă știe cineva ceva despre Jenica (eduard) să scrie aici.
Îi tot trimit mailuri și o sun de o saptămână dar nu raspunde. Vă rog tare mult dacă știți ceva de ea să-mi scrieți aici sau pe privat. Mulțumesc..
  #302  
Vechi 14.05.2011, 16:23:15
Ilinca Ilinca is offline
Banned
 
Data înregistrării: 12.05.2011
Mesaje: 43
Implicit Ziua buna :)

Da,acest forum a atras multi oameni de valoare,unul dintre ei fiind Belphegor care avea niste idei sclipitoare,i-am citit toate posturile,deasemenea si O p e t h este o capacitate care trimitea posturi foarte interesante si sincere,suflet sensibil si trist in acelasi timp,o adevarata valoare! :)
  #303  
Vechi 15.05.2011, 18:03:40
eduardd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dorinastoica14 Vezi mesajul
Vă rog tare mult dacă știe cineva ceva despre Jenica (eduard) să scrie aici.
Ii multumesc Dorinei public (pentru ca rugamintea tot publica a fost) pentru dragostea si grija de care a dat dovada ca o adevarata prietena ce este. Nu am raspuns la tel si mesaje pentru ca am anumite probleme. Iar cand sant in obosita sufleteste cum spun eu adesea.. fac economie de cuvinte..
Va doresc tuturor, mantuire!

Last edited by eduardd; 15.05.2011 at 18:15:07.
  #304  
Vechi 01.06.2011, 20:30:56
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Voi disparea si eu vreo trei saptamani... rugati-va sa imi pot termina lucrarea de disertatie! (((( Ca intotdeauna, am intrat in criza de timp si de idei...
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
  #305  
Vechi 01.06.2011, 20:36:40
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Voi disparea si eu vreo trei saptamani... rugati-va sa imi pot termina lucrarea de disertatie! (((( Ca intotdeauna, am intrat in criza de timp si de idei...
Si ca intotdeauna Dumnezeu si Sfanta Paraschiva te vor ajuta!

Spor la treaba si mult succes iti doresc!

Sa ne auzim cu bine si sa ne dai NUMAI vesti BUNE !
Doamne ajuta!
  #306  
Vechi 01.06.2011, 21:11:41
Lilith23
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Voi disparea si eu vreo trei saptamani... rugati-va sa imi pot termina lucrarea de disertatie! (((( Ca intotdeauna, am intrat in criza de timp si de idei...
Oh, mult succes și inspirație să ai! Eu mă mai bucur vara asta de un concediu binemeritat, că la anul am licența și s-a zis cu liniștea! Așteptăm veștile bune!
  #307  
Vechi 01.06.2011, 21:14:52
eu-cristina83 eu-cristina83 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2008
Locație: Undeva in minunata Romanie
Mesaje: 256
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Voi disparea si eu vreo trei saptamani... rugati-va sa imi pot termina lucrarea de disertatie! (((( Ca intotdeauna, am intrat in criza de timp si de idei...
Sa-ti ajute Dumnezeu sa sustii disertatia cu bine, sa iei nota maxima si sa te folosesti in viata de ce ai invatat in urma masteratului.
__________________
"Asa sa traiesti pe pamant, ca si cum nu ai fi, dar la plecare sa lasi un gol in urma ta."-"Nebunul", Savatie Bastovoi
  #308  
Vechi 01.06.2011, 21:41:26
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eu-cristina83 Vezi mesajul
Sa-ti ajute Dumnezeu sa sustii disertatia cu bine, sa iei nota maxima si sa te folosesti in viata de ce ai invatat in urma masteratului.
Cu siguranță totul va ieși bine pentru ea . E un Om deosebit și Dumnezeu nu-i uită pe ai Săi nicicând ! Doamne ajută !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
  #309  
Vechi 01.06.2011, 21:47:11
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Voi disparea si eu vreo trei saptamani... rugati-va sa imi pot termina lucrarea de disertatie! (((( Ca intotdeauna, am intrat in criza de timp si de idei...
Sa iti ajute Domnul in tot ceea ce faci;Sa-ti dea inspiratie si minte clara!
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
  #310  
Vechi 02.06.2011, 00:25:54
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Va multumesc tuturor. Sa ne revedem cu bine! Sper sa rezist tentatiei internetului si sa ma concentrez asupra lucrarii...
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36