Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 05.12.2008, 08:18:42
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit minunile care ne inconjoara cu dragoste

tocmai am auzit despre o intamplare, s-a petrecut in Chile... un biet catel a fost lovit de o masina, pe o autostrada f. circulata... desi era intins jos pe asfalt, aproape fara suflare, nici o masina n-a oprit ca sa-l scoata de pe carosabil, ci il ocoleau pe cat posibil, mai mai sa-l faca ferfenita de tot... la un moment dat a aparut un alt catel, care s-a strecurat cu chiu cu vai printre masinile care goneau si l-a apucat cu dintii pe catelul lovit, tarandu-l in afara drumului... inca mai avea suflare, nu murise, si pana la urma a fost salvat!
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
"Nu ramanem decat cu ceea ce daruim" silverstar Generalitati 10 15.02.2012 13:12:40
imi pare rau de ceea ce am ajuns sa fiu un.mare.pacatos Intrebari utilizatori 14 24.02.2011 21:54:50
Hotararea B.O.R in ceea ce priveste pasapoartele biometrice dorinastoica14 Stiri, actualitati, anunturi 477 11.10.2010 13:09:52
Cu ce criterii se determina care este credinta corecta si ceea falsa? Bast-et Generalitati 14 30.09.2010 17:26:07