Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 19.08.2014, 21:58:08
tabitha's Avatar
tabitha tabitha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2011
Locație: usa
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.955
Implicit

Interesant că până la urmă colegul Ignațiu a primit ban. Oare de ce? I-ați dat și lui report?
Reply With Quote
  #12  
Vechi 23.08.2014, 10:58:57
Lucian008's Avatar
Lucian008 Lucian008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2011
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Pelerin spre Rasarit Vezi mesajul
Dalian voi fi scurt.Imi mentin punctul de vedere.Cu privire la eventuale afirmatii pe care le-ai face strict cu privire la persoana mea nu vei avea niciodata report.Cu privire la folosirea unor expresii sau cuvinte,sau formulari,care,din punctul meu de vedere,s-ar incadra dincolo de anumite limite vei avea report.Daca cei care modereaza forumul considera ca nu ai incalcat nici o regula sau nu este nimic in neregula, fie si la modul general,atunci nu mai am alte comentarii de facut.Altceva nu am sa-ti mai spun.
Nu este sigura postare extremista, intoleranta si jignitoare. Dar se pare ca deocamdata admin-ul prefera sa il tolereze.
__________________
Preasfântă Născătoare de Dumnezeu, mântuiește-ne pe noi.

Last edited by Lucian008; 23.08.2014 at 21:22:08.
Reply With Quote
  #13  
Vechi 23.08.2014, 12:12:57
Dalian's Avatar
Dalian Dalian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.09.2012
Locație: Cernica
Mesaje: 539
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lucian008 Vezi mesajul
Nu esti sigura postare extremista, intoleranta si jignitoare. Dar se pare ca deocamdata admin-ul prefera sa il tolereze.
Uite, colegule Lucian, tu vorbești cu postările.
Și totuși adminul te tolerează aici.

Vă rog nu o mai faceți pe justițiarii și pe moderatorii că nu vă stă bine. Și vă și faceți de râs.
Repet și pentru tine: termenul „jidan” NU este declarat în prezent antisemit și nu este interzis. Are același statut ca cel de „țigan”.

Ce ar fi să terminați voi cu gâlceava?
Sau aveți vreo bucurie viscerală când vedeți „banned” sub numele unui coleg?
Reply With Quote
Răspunde