Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Despre Forum > Reguli generale de utilizare a forumului
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 19.02.2009, 01:56:42
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Cool

Citat:
În prealabil postat de nastac_miruna Vezi mesajul
Eu, de cand a aparut noua versiune, pe acest forum am mereu error on page! Si nu-mi dau seama de ce?
Puteti sa imi raspundeti ce se intampla?
la semnatura ta linkul este cu BYZANTION vol5 Vecernia Acoperamantului Maicii Domnului!!!!
Reply With Quote
  #22  
Vechi 19.02.2009, 02:06:31
14carol06's Avatar
14carol06 14carol06 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.01.2009
Locație: galati
Mesaje: 156
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru 14carol06
Smile Frumos!

Frumos!Felicitari,insa cu o mica obiectie :uneori se petrec mici blocaje .Inca odata felicitari!
__________________
Copii,nu va temeti de viata!E frumoasa atunci cand savarsesti binele si cunosti adevarul si dragostea! Dulce sa fii si amar,si gingas,dar si aspru cu cei pe care-i iubesti si cu cei ce te urasc ,sau cu cei ce-ti slujesc.nu-i uita ,insa,si pe vecini!Vizitati http://www.youtube.com/user/carolzaharia
http://www.trilulilu.ro/14carol06
http://14carol06.blogspot.com/

[COLOR=#ff0000]Mi-am luat ratiunea si-am raspandit-o peste tot,unde mai ramasese lo[COLOR=red]c[/COLOR] liber.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Si apoi,m-am dus sa ma razboiesc cu viata![/COLOR]
Reply With Quote
  #23  
Vechi 19.02.2009, 10:09:34
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Arata foarte bine. Felicitari!
Reply With Quote
  #24  
Vechi 19.02.2009, 10:32:51
anastasia2008's Avatar
anastasia2008 anastasia2008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2008
Locație: Acum, in Valenii de Munte, Prahova.
Religia: Ortodox
Mesaje: 155
Implicit

Felicitari! Arata foarte bine.
Reply With Quote
  #25  
Vechi 19.02.2009, 11:38:31
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

dar au fost uitatzi de pe prima pagina... cei intotdeauna neluatzi in seama... subiectele cele mai arzatoare de pe forum,

asha ca sa se arate printre shtiri la rubrica noutatzi, chipul marshav shi spurcat al antichristului, al ereticului-sectant-ortodox interior, plin de iubirea egoista a slavei desharte, aratandu-shi o "responsabilitate" foarte serioasa, ca ar fi util sa shtie shi altzii parerea lui... ori parerea aia ce trage matza de coada crezand ca trage un semnal de alarma... Pisica, aia care a papa-t proorocia lui Veronica de la Vladimireshti pentru ca a pismuit-o pe Verginica Maicii Domnului...

trist, trist, sarman suflet de artist...

caci rugaciunea visatorului, a celui ce-shi pune nadejdea in vise shi inchipuiri, el nu shtie cum gandul inimii sale se semetzeshte iar inima lui se alipeshte shi este cuprinsa de trufie... caci nu intzelege cu inima cum se petrece acest lucru... caci el se roaga shi inchipuie in mintea lui, adeseori plange sau vede lumini ori aude vorbe ori simte cu simtzurile sale lucruri nemaintalnite... shi i se pare ca starea asta decazuta shi deplorabila este un rod al Harului shi asta e semnul desavarshitei inshelari ca el ar vrea sa petreaca asha pururea... inshelandu-se complet... shi multzi au sarit in prapastie altzi shi-au pus capat zilelor iar altzii n-au realizat nimic, n-au urcat spre desavarshire... fiind complet inshelatzi.... cum ne spune sf Simeon, noul Teolog, ca o patzesc multzi, asha cum o patzim shi noi, capatand o dragoste patimashe shi trufase plina de rautate shi sadism din pricina minciunii shi a socotelii mincinoase ce vine din gandul rau shi inshelator shi semetz al inimii...

alipindu-ni-se inima incet incet de trufie shi bunastare... slugi oarbe ale egoismului...
Reply With Quote
  #26  
Vechi 19.02.2009, 13:06:59
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Imi place noua prefata,este mult mai detaliata si usor de accesat paginile dorite.Ca sa nu mai spun de culoare...
Multumiri Admin-ului care este intotdeauna atent la necesitatile vizitatorilor,si care nu-si neglijeaza niciodata statutul de administrator.
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "
Reply With Quote
  #27  
Vechi 19.02.2009, 13:57:40
Marius22 Marius22 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.07.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.345
Exclamation Atentie la browser!

Eu am mari probleme in a deschide articolul principal, de pe prima pagina, folosind browser-ul Internet Explorer. Se blocheaza pur si simplu... Am observat ca daca-l deschid in Mozilla nu sunt probleme.
Reply With Quote
  #28  
Vechi 19.02.2009, 14:25:21
Thheo Thheo is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 183
Implicit

Multumesc draga admin....ma bucur ca pot accesa mai usor paginile dorite........
__________________
"Și Iisus i-a zis:Să iubești pe Domnul Dumnezeul tău din toată inima ta, din tot sufletul tău și din tot cugetul tău:iată întâia fi cea mai mare poruncă.Iar cea de a doua asemenea cu aceasta:Să iubești pe aproapele tău ca pe tine însuți".
Reply With Quote
  #29  
Vechi 20.02.2009, 13:16:12
eduardd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Acasa

Bunul Dumnezeu si Maicuta Domnului sa va rasplateasca dragostea, rabdarea, osteneala, timpul petrecut pentru si langa noi sa vi-l transforme in [COLOR=Red]jertfa.[/COLOR] Acum nadajduim sa ne imbracam si noi [COLOR=Red]inima[/COLOR] in "haine noi" asa cum Adminul nostru ne-a imbracat casuta. Pentru ca oriunde as "alerga" inima tot aici , adica [SIZE=3][COLOR=Red]Acasa[/COLOR][/SIZE] ma cheama..
Reply With Quote
  #30  
Vechi 20.02.2009, 14:10:37
adorcrysti
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Toate bune si frumoase

Meritul pentru care noi suntem la curent cu nenumarate si pretioase informatii duhovnicesti care zi de zi ne hranesc sufletul,este al dumneavoastra domnule Adrian.Pe aceasta cale va multumim frumos si va dorim spor in toate.Doamne ajuta!
Reply With Quote
Răspunde

Tags
apel importanat !

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Lansarea site-ului Catedralei Mantuirii Neamului cristiboss56 Resurse ortodoxe on-line 10 15.10.2010 23:36:52