Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Despre Forum > Reguli generale de utilizare a forumului
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 01.01.2010, 00:52:56
amatyyy amatyyy is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.02.2009
Locație: Chisinau
Religia: Ortodox
Mesaje: 131
Implicit La multi ani!

La multi ani cu multa sanatate si fericire!
Doamne ajuta!
__________________
"Credința face totul posibil, dragostea face totul ușor."

"Dumnezeu fiind iubire, revarsă peste toți dragostea Sa."
Reply With Quote
  #22  
Vechi 01.01.2010, 06:09:36
sia's Avatar
sia sia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 453
Implicit

La multi ani cu pace si sanatate , Adrian !
__________________
Slava Lui Dumnezeu pentru toate !
Reply With Quote
  #23  
Vechi 01.01.2010, 07:18:30
getasart's Avatar
getasart getasart is offline
Member
 
Data înregistrării: 12.08.2005
Locație: Roman- Neamt
Religia: Ortodox
Mesaje: 58
Implicit

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!!cu sanatate,bucurii si impliniri duhovnicesti;

Prin acest buchet,imi exprim respectul si bcuria in acelasi timp,ca existati si ca ne bucurati cu acest forum;
Reply With Quote
  #24  
Vechi 01.01.2010, 07:51:43
antoniap
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Dumnezeu sa va ocroteasca multi ani spre slava lui Dumnezeu si spre slujirea aproapelui.
Reply With Quote
  #25  
Vechi 01.01.2010, 10:53:48
filaret19's Avatar
filaret19 filaret19 is offline
Member
 
Data înregistrării: 05.11.2009
Locație: iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 33
Implicit La multi ani!

Sa ne traiesti multi si buni ani!maica preacurata sa te octoteasca si sa iti dea in toata clipa liniste sufleteasca si putere in incercari!multe multumiri ca ne dai prilejul-prin cazna ta-sa fim aici impreuna spre slava lui dumnezeu
__________________
user vechi.Valentina,seara_de_vara
Reply With Quote
  #26  
Vechi 01.01.2010, 14:13:30
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Intr-un tarziu, am ajuns si eu cu urarea de LA multi si BUNI ani sa ne traiesti,draga Adrian!!!!
Reply With Quote
  #27  
Vechi 01.01.2010, 14:47:51
fadmin's Avatar
fadmin fadmin is offline
Administrator
 
Data înregistrării: 11.07.2005
Mesaje: 66
Implicit

Va multumesc din suflet pentru purtarea de grija. Sa va daruiasca Dumnezeu spor si rod in tot lucrul. Sa aveti parte de ganduri bune si sanatate. Va doresc un An Nou cu bucurii.

Adrian
Reply With Quote
  #28  
Vechi 01.01.2010, 20:48:52
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

am ajuns prea tarziu... Adrian, iti doresc multa sanatate trupeasca dar mai ales sufleteasca, liniste, pace, sanatate, bucurii, spor la "scris" :D si vreau sa-ti multumesc pentru acest site minunat unde, multe dintre cuvinte m-au miscat, iar aici pe forum, datorita tie, am cunoscut oameni minunati...Sa fi binecuvantat pentru binele ce l-ai facut si Domnul sa te rasplateasca insutit pentru efortul tau!
Reply With Quote
  #29  
Vechi 01.01.2010, 21:42:27
strajeru's Avatar
strajeru strajeru is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.11.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 362
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru strajeru
Implicit La multi ani Admin !!!

La multi ani frate Adrian.Multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor cu ajutorul Lui Dumnezeu. Respect si sustin din inima ceea ce faci.
Imi scriai intr-un PM ca ar fi cazul sa ne vedem,ca(de un an de zile)am tot amanat aceasta intrevedere.
Deci: unde si cand?
Reply With Quote
  #30  
Vechi 02.01.2010, 07:25:33
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Nu stim ce pot aduce anii, nu stim ce pot aduce clipele, dar stim ce au adus cele care au trecut si am invatat din freamatul lor contopit in fiinta noastra, am invatat sa iubim si sa pretuim, tot astfel am invatat sa si dispretuim, poate, din ignoranta si imaturitatea vulnerabilitatii . Important este ca am invatat cu suflet si cu minte, cu sensul care ne-a inaltat prin lupta si speranta .
Obisnuim sa fugim de durere, dar cred ca in durere gasesti cea mai mare forta a vietii si, tot in ea gasesti cea mai mare satisfactie venita din aceasta forta, astfel trebuie sa invatam doar sa o administram altfel in constiinta noastra .
Nu obisnuiesc sa transmit urari de fericire, cuvinte fermecate care par atat de abstracte doar prin ele insele, de aceia incerc sa patrund dincolo de dorinta, la efectul ce ne-ar putea darui cu adevarat bucurie si multumire, la ceea ce reprezentam noi insine si ceea ce putem cu adevarat face cu minunata noastra faptura. Suntem oameni, suntem deosebiti si frumoasi exact asa naturali cum suntem, suntem capabile de cele mai nepretuite lucruri, care ne sunt si gratuite, de sentimente si noblete, ne sacrificam aproape in fiecare zi prin discernamant si protectia fata de ceilalti, mereu fata de cineva de langa noi.
Anii care ni se arata in perspectiva atat de misterios, pot imbraca diferite straie, pot sa lumineze sau sa innegureze lucrurile pe care le stapanesc, dar intotdeauna va exista constiinta sensului care ni s-a dat pe pamant, a acelui sens de dincolo de aceasta stralucire sau intristare, a mantuirii spiritului nostru maret.
Adminu'...m-am invartit pana ce te-am ocolit atat, parca in mod voit, gandindu-ma initial sa-ti transmit o urare, dar sunt atat de dificila in interiorul meu, incat m-am ratacit, asa cum o fac de multe ori . Tu imi pari atat de echilibrat, ca orice cuvint gandesc ca ti-ar fi de prisos, si mic si atat de banal .
La multi ani !...Adminutul
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
La Multi Ani! admin-Adrian Marius22 Generalitati 50 26.02.2014 21:58:27
La multi ani ! Admin georgeval Generalitati 8 02.01.2009 17:31:10