Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 14.08.2020, 01:42:52
Dalmata Dalmata is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 14.08.2020
Mesaje: 1
Implicit Despre autentificare pe forum

Bună seara! Sunt un nou membru pe acest forum. Am mai fost și pe alte forumuri și credeam că știu de acum cum funcționează acestea. Aici întâmpin o problemă. Nu știu dacă o mai au și alții din forum sau doar eu întâmpin această problemă din cauză că nu știu exact cum funcționează.
În principiu, m-am înregistrat pe acest forum, și în general pe orice forum pentru că mă interesează și dialogul, nu doar monologul. Adică pentru că doresc să spun și eu câte ceva, o părere, o întrebare, o nuanțare mai personală, să interacționez cu alți creștini pe teme mai profunde sau mai simple, nu doar să citesc textele, articolele standard pe care le pot citi și din cărți când sunt cu mine însămi.
Problema mea este că atunci când mă autentific ca să intru pe forum mă trimite direct pe situl Creștin Ortodox și nu mai pot intra pe forumul Creștin Ortodox ca să văd temele principale ale forumului, ultimile postări ale celorlalți membri și alte lucruri. Mă rog, se deschide situl, dacă e mai important acesta, dar nu găsesc nici un link direct către forum ca să ajung la discuții. Cam asta e.
Mulțumesc pentru atenție și aștept un răspuns din partea cuiva care să mă lămurească și pe mine. Și mulțumesc și de înțelegere!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 14.08.2020, 20:45:50
Penticostalul Traditional Penticostalul Traditional is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.02.2015
Mesaje: 1.637
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Dalmata Vezi mesajul
Problema mea este că atunci când mă autentific ca să intru pe forum mă trimite direct pe situl Creștin Ortodox și nu mai pot intra pe forumul Creștin Ortodox ca să văd temele principale ale forumului, ultimile postări ale celorlalți membri și alte lucruri. Mă rog, se deschide situl, dacă e mai important acesta, dar nu găsesc nici un link direct către forum ca să ajung la discuții.
Este o problema usor de rezolvat: linkul pe care trebuie sa dati click este in dreapta paginii, jos, ultimul.

Coborati pe pagina si, pe ultima coloana din dreapta veti vedea "retele sociale", "agenda crestinului", "calendar ortodox",
si apoi o poza cu "Comunitatea Crestin Ortodox". Sub poza cu Comunitatea este linkul "Forumul Crestin Ortodox"!

Acum am si eu o problema: daca nu stiti sa intrati pe forum cum ati ajuns sa scrieti aici?
Attached Images
File Type: jpg Imagine forum.jpg (157 Octeţi, 8 views)

Last edited by Penticostalul Traditional; 14.08.2020 at 20:54:11.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare