Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 03.02.2021, 17:03:35
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.245
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Cat timp hulesti credinta, am sa vorbesc.

Tot ce spui este hula si hulire a credintei....

Cat timp vii cu un aplomb sectar ca tu esti in BOR dar esti in NIP si nu te intereseaza BOR si BOR e bun dar NIP e si mai bun si BOR e rau dar NIP e bun pentru ca este in BOR.... cu vrajeli sectare o sa mentin acelasi discurs si ton...
Eu nu hulesc pe nimeni, eu laud Credinta Ortodoxa a BOR si Ortodoxia romaneasca milenara si pe Cele 7 Trambite Apocaliptice si lucrarea lui Dumnezeu de la sfarsit de timp.

Tu n-ai decat sa minti in continuare de parca mesajele din postari n-ar dovedi indubitabil cine huleste, se cearta, provoaca, judeca, huleste.

M-am orpit sa nu-ti mai faci rau. Te iert si te rog sa te opresti. Te-am iertat si poti vorbi si scrie cat vrei, doar ca eu nu-ti mai raspund.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare