Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Nunta
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 14.03.2011, 00:20:31
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eudiana Vezi mesajul
Sunt vorbe si fapte ... Nu m-am luat dupa vorba nimanui .... Am fost prea naiva si nu am analizat toate detaliile ! .....
Nu-i problema.E bine ca pana la urma, te-ai prins!

Nu esti nici prima ,nici ultima, important este ca ai curajul sa nu traiesti in minciuna!Te felicit pentru asta! Esti o femeie de admirat!
Reply With Quote
  #22  
Vechi 14.03.2011, 00:21:02
Anna Anna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 909
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Raoul Vezi mesajul
Eh,ar putea face multe... Sunt atatea metode. Daca ar fi un mic "hacker" ar putea face minuni
Da, daca cei doi corespondeaza prin email. Dar poate ca nu...
__________________
"Daca cineva mi-ar fi dovedit ca Hristos sta in afara adevarului, si daca in realitate adevarul ar sta in afara de Hristos,atunci as prefera sa fiu cu Hristos si nu cu adevarul" (Dostoievski)

"Daca Dumnezeu nu exista atunci totul este permis" (tot Dostoievski)
Reply With Quote
  #23  
Vechi 14.03.2011, 00:40:23
vultur77's Avatar
vultur77 vultur77 is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Locație: Maramures
Religia: Ortodox
Mesaje: 99
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru vultur77
Implicit Amuzant

Flagranturi,urmariri,fotografii si hackeri.Amuzant,doar ca toate acestea implica ''personal calificat''si deja cred ca putem face genericul la un film::::)).Exista metode simple ca buna ziua,si la indemana oricui.
__________________
Caci trei sunt care marturisesc in cer:Tatal,Cuvantul si Sfantul Duh,si Acestia trei UNA sunt.http://www.youtube.com/watch?v=eAQhw...eature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=7ERVv...eature=related
Reply With Quote
  #24  
Vechi 14.03.2011, 01:00:18
Anna Anna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 909
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vultur77 Vezi mesajul
Exista metode simple ca buna ziua,si la indemana oricui.
Cum ar fi?
__________________
"Daca cineva mi-ar fi dovedit ca Hristos sta in afara adevarului, si daca in realitate adevarul ar sta in afara de Hristos,atunci as prefera sa fiu cu Hristos si nu cu adevarul" (Dostoievski)

"Daca Dumnezeu nu exista atunci totul este permis" (tot Dostoievski)
Reply With Quote
  #25  
Vechi 14.03.2011, 01:02:52
Raoul's Avatar
Raoul Raoul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.046
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Anna Vezi mesajul
Da, daca cei doi corespondeaza prin email. Dar poate ca nu...
Cine foloseste mailu? Sa fim seriosi. Dar telefonul il foloseste oricine. Se poate localiza un telefon,se pot monitoriza apelurile,citi mesajele,poti trimite sms cu ce nr. vrei,sau sa suni cu orice nr. vrei etc. Se pot face muuuulte


Citat:
În prealabil postat de vultur77 Vezi mesajul
Flagranturi,urmariri,fotografii si hackeri.Amuzant,doar ca toate acestea implica ''personal calificat''si deja cred ca putem face genericul la un film::::)).Exista metode simple ca buna ziua,si la indemana oricui.
Ia uimeste-ne. Uite ca eu nu sunt "personal calificat" si stiu tot ce am scris mai sus...
Reply With Quote
  #26  
Vechi 14.03.2011, 01:07:39
Anna Anna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 909
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Raoul Vezi mesajul
Cine foloseste mailu? Sa fim seriosi. Dar telefonul il foloseste oricine. Se poate localiza un telefon,se pot monitoriza apelurile,citi mesajele,poti trimite sms cu ce nr. vrei,sau sa suni cu orice nr. vrei etc. Se pot face muuuulte
Dar nici cu apelurile nu poti avea dovezi clare. Ca fiind prieteni poate se mai suna din cand in cand, nu e nimic clar..
Doar daca asculti convorbirea, dar chiar si la asta te pricepi??? Atunci chiar ca esti personal calificat :)
__________________
"Daca cineva mi-ar fi dovedit ca Hristos sta in afara adevarului, si daca in realitate adevarul ar sta in afara de Hristos,atunci as prefera sa fiu cu Hristos si nu cu adevarul" (Dostoievski)

"Daca Dumnezeu nu exista atunci totul este permis" (tot Dostoievski)
Reply With Quote
  #27  
Vechi 14.03.2011, 01:17:44
Raoul's Avatar
Raoul Raoul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.046
Implicit

Sa ascult nu stiu. De fapt ar fi niste "metode" am inteles,dar riscu sa fi depistat de operatori si sa faci puscarie e extrem de ridicat,asa ca multumesc,nu-mi trebuie Am abandonat ideea.

Ideea e alta: vezi reactia respectivului cand e cu tine si brusc primeste un msj de la respectiva care-i cere o intalnire imediata,sau mai stiu eu ce. Atunci ii vezi reactia. Ma rog...

Sau inca ceva: daca i-ai face telefonul sa-ti trimita automat cate o copie a fiecarui sms primit/trimis? Ce zici de asta?
Reply With Quote
  #28  
Vechi 14.03.2011, 01:21:10
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit wwooww

Ce de agenti 007 pe topicul asta..:-))

Vulturul tine suspansul..:-))
Reply With Quote
  #29  
Vechi 14.03.2011, 01:23:35
vultur77's Avatar
vultur77 vultur77 is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Locație: Maramures
Religia: Ortodox
Mesaje: 99
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru vultur77
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Anna Vezi mesajul
Cum ar fi?
Esti cam curioasa,ai si tu probleme cu sotul?
__________________
Caci trei sunt care marturisesc in cer:Tatal,Cuvantul si Sfantul Duh,si Acestia trei UNA sunt.http://www.youtube.com/watch?v=eAQhw...eature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=7ERVv...eature=related
Reply With Quote
  #30  
Vechi 14.03.2011, 01:26:03
vultur77's Avatar
vultur77 vultur77 is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Locație: Maramures
Religia: Ortodox
Mesaje: 99
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru vultur77
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Ce de agenti 007 pe topicul asta..:-))

Vulturul tine suspansul..:-))
DA in seara asta sunt cam amuzant, si mai avem putin sa terminam genericul:CUM VA PUTETI PRINDE PARTENERUL INFIDEL!!!
__________________
Caci trei sunt care marturisesc in cer:Tatal,Cuvantul si Sfantul Duh,si Acestia trei UNA sunt.http://www.youtube.com/watch?v=eAQhw...eature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=7ERVv...eature=related
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog din tot sufletul sa va rugati pt sanatatea si viitorul meu andrutza151 Generalitati 12 14.11.2011 10:00:59
cum vedeti viitorul? iulyaan Generalitati 18 13.05.2011 10:51:33
Va rog din tot sufletul sa va rugati pt sanatatea si viitorul meu andrutza151 Umanitare 2 02.02.2011 11:23:38
Viitorul FOARTE apropiat al Occidentului andreicozia Generalitati 25 25.02.2010 23:15:14
Viitorul omenirii si Pamintului 2009 – 2021 (I) malmo Stiri, actualitati, anunturi 14 26.08.2009 01:45:33