Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Pocainta
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #15  
Vechi 19.12.2009, 17:17:31
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
De asta data simt cu adevarat ca regreti supararile ce mi le-ai pricinuit , fie cu voie , fie fara voie , si de aceea am tinut sa intervin . Da , Anca te IERT si te rog sa ma ierti si tu pe mine ! In general nu folosesc cuvantul iertare , decat atunci cand simt ca trebuie sa-l folosesc , pentru ca altfel nu are nici o valoare si mai rau pacatuim pana la urma . Deci , Anca : IARTA-MA ! Simt sa mai cer iertare urmatorilor membrii : Lavinia , Sofia , Antoniap , Mirabela , Icamilin , Jenica , Noesisaa , AndruscaCIM , Topcat , Ory , Dorina ,Sofiaiuga , Gavril , Zaharia , si nu in ultimul rand lui Adrian (adminul ) IERTARE TUTUROR SI SARBATORI BINECUVANTATE !
Pe mine nu m-ai supărat cu nimic.Adică cu aproape nimic...M-am mâhnit că nu ai dat curs dorinței mele de a ne cunoaște atunci când am fost în București la Sfântul Dumitru.
M-am gândit că ai fi făcut tot posibilul să mă cunoști dacă locuiam undeva prin America sau Australia,s-ar putea să greșesc dar atunci așa am gândit.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Dumnezeu iarta dar nu uita ladyanda Generalitati 22 06.06.2011 21:05:52
iarta-ma sunt tanar maria32 Generalitati 0 18.02.2011 20:35:06
Scuze, iarta-ma, nu pot Florin-Ionut Din Noul Testament 34 01.01.2011 21:59:48
Doamne iarta militari BogdanBogdan Generalitati 18 22.03.2008 20:29:18
Doamne iarta-ne pe noi pacatosii si ne miluieste serb_crina Preotul 3 04.12.2007 21:54:16