Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox

Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
Răspunde

Thread Tools Moduri de afișare
Vechi 09.02.2013, 12:41:14
getasotir getasotir is offline
Banned

Data înregistrării: 31.01.2013
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Roaga-te la amandoi.De ce nu te poti ruga la amandoi?Citeste o rugaciune pentru Maica Domnului si rugaciune pentru Sfantul Nectarie.Daca nu poti si nu poti roaga-te la Maica Domnului PRIMA INTRE SFINTI si MAICA LUI DUMNEZEU!PREACURATA NASCATOARE DE MANTUITORUL IISUS HRISTOS!Sfintii nu se supara ca nu te rogi la ei,daca Il iubesti pe Hristos si pe Maica Domnului e de ajuns.Nu se supara un Sfant ca te rogi la altul etc.Sfintii se bucura ca descoperim credinta in Mantuitorul !Insa eu te sfatuiesc sa incerci sa te rogi la AMANDOI!Doamne ajuta!

Va multumesc frumos asa voi incerca sa fac.
Reply With Quote
Vechi 09.02.2013, 12:42:42
getasotir getasotir is offline
Banned

Data înregistrării: 31.01.2013
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Care ACUZAȚIE soro?

Cum care acuzati,faptul ca spuneti ca sunt alta persoana si spuneti ca sunt bolnava psihic.DOAMNE FERESTE.Aveti grija ce vorbiti si despre cine DOMNUL este sus
Reply With Quote
Vechi 09.02.2013, 12:48:22
DragosP's Avatar
DragosP DragosP is offline
Senior Member

Data înregistrării: 23.03.2011
Religia: Ortodox
Implicit

Dacă vorbești cu un psiholog nu înseamnă că ești bolnav psihic.
Cât despre afirmația că ești una și aceeași cu patricia: nu e o acuză, e un adevăr pe care tu-l contești.
Știu că Domnul e sus și te rog să nu Îi iei numele în deșert.
Reply With Quote
Vechi 09.02.2013, 13:03:52
crainou crainou is offline
Member

Data înregistrării: 18.01.2013
Religia: Ortodox
Cool

Citat:
În prealabil postat de getasotir Vezi mesajul
Nu stiu ce sa fac.Sa ma rog Maicii Domnului sau Sf Nectarie?Nu ma pot ruga amandorura,nu stiu cum sa procedez,ma tot gandesc si am mintea parca inebunesc....hellp......CE SA CITESC?
De ce nu te rogi SF.PARASCHEVA, asa cum spuneai in alta parte ca bine te mai simti rugandu-te la ea. Eu cred ca tu nu te rogi la nimeni si dooresti numai sa incurci lumea pe aici. Adica te bagi si tu in seama, crezand ca cei care sunt mai vechi pe aici nu te-au citit din prima. Asa crezi. Roagate Bunului Dumnezeu si Maicii Domnului si o sa fii multumita. Dar roagate si nu mai fa pe fariseul.
Ai vrea si tu sa deschizi topicuri, etc. dar nu esti in stare. Lasa pe altii si poti sa citesti si sa te minunezi. Doamne ajuta. Daca am fost prea aspru, te rog sa ma ierti.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare