Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 30.04.2010, 01:01:04
modestulaici modestulaici is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2010
Mesaje: 6
Implicit Socant.O femeie de ani intregi traieste un cosmar,a nascut chiar si un extraterestru

Nu prea cred in extraterestrii dar uitati ce am gasit.Ceea ce ma socheaza e ca oamenii de stiinta nu au putut identifica si dovedi ca nu e ceva neobisnuit ci au ramas socati si ei
Urmariti clipul urmator de 4 minute.Ce parere aveti?


http://www.kanald.ro/dstiri/internat...aterestru.html
Reply With Quote
  #2  
Vechi 30.04.2010, 02:13:16
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Minte de stinge, probabil e schizofrenica saraca.

..nu-i nicaieri ca la TV :)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 30.04.2010, 06:19:12
dan_iosif_alexandru dan_iosif_alexandru is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 06.08.2007
Mesaje: 2
Implicit

Mai fratilor sa fim mai rationali.Daca ar exista si ar vrea sa se faca cunoscuti atunci ar face-o prin cu totul alte mijloace,iar daca doresc sa ramana inca necunoscuti noua,asa cum sustine Giovana ca este rapita de 37 de ani noapte de noapte,cu siguranta ar fi gasit un mijloc de a nu lasa sa fie descoperita aceasta Giovana cu acel avorton si acele implanturi in cap,sau,in cazul in care nu s-au asteptat la acest lucru in momentul urmator ar fi disparut definitiv aceasta Giovana...iar afirmatia"Nimic natural în petele fosforescente pe care femeia le poartă pe corp.Substanța este de pe altă planetă, au spus într-un glas oamenii de știință" este ... si nu ma asteptam de la niste profesionisti,cum sunt cei de la Kanal D. In primul rand toate elemente chimice cunoscute se afla si pe pamant, combinatii se pot face "n",iar pentru a afirma ca o substanta este de natura extraterestra atunci trebuie s-o fi adus de pe acea planeta,sa o cunosti ori noi nici pe luna nu e sigur ca am fost. Cu bine!
Reply With Quote
  #4  
Vechi 30.04.2010, 11:21:52
eodor nastasa's Avatar
eodor nastasa eodor nastasa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.03.2010
Locație: ...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.038
Implicit

Telenovea "Prozacu' si estraterestru'".
__________________
Intunericul este doar absenta Luminii...
Reply With Quote
  #5  
Vechi 30.04.2010, 12:33:32
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

"Extraterestrii" sunt draci!

Uitati aici un articol foarte interesant despre acest subiect. Din pacate e in engleza:
http://www.rense.com/general32/expose.htm

Nu va mai lasati prostiti de media. 'Omuletii aia verzi' sunt de fapt demoni. Satana incearca sa creeze corpuri prin care sa isi faca simtita prezenta pe pamant. Exact asa cum a facut inainte de Potop.

Din fericire, Dumnezeu i-a luat abilitatea de a crea vietati, asa ca el neoprit cauta si face cercetari pe animale si pe asa-zisi oameni rapiti de extraterestrii (din care nici un crestin, apropo) pentru a gasi o alta modalitate sa vina pe pamant si sa corupa pe oameni, asa cum fuse facut pe vremea lui Noe, asa zisii Nephilim, Anakim.

Exista si pe YouTube un video foarte bine facut despre aceasta conspiratie: http://www.youtube.com/watch?v=7EeXLueYXkk

Ei vor sa ne faca sa credem in extraterestrii, OZN-uri si alte aberatii! Astia-s dracii care se vor pogora la sfarsit pe pamant pentru a ne duce in pierzanie, mai ales in timpul domniei antihristice de 3 ani si jumatate!

Nu credeti in minciunile lor!

Last edited by colaps; 30.04.2010 at 12:41:10.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 30.04.2010, 12:44:30
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Sau din seria "Dumnezeul nostru, Ziaristul".
Reply With Quote
  #7  
Vechi 30.04.2010, 12:50:57
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Sau din seria "Dumnezeul nostru, Ziaristul".
Asta daca KanalD are vreun ziarist care sa stie meserie.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 30.04.2010, 14:11:42
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Domnule, îi știu io pă ăștia, fac experiențe pe oameni, corcesc genele și le implantează în femei, se dau extratereștrii și fraierii cred... deschid ei porțile lui franckenștein... nu le mai pasă de nimic... păi broscuța aia iepuraș cu trei degete credeți că nu a suferit, și nu ar fi avut dreptul la viață? Doar pentru că unii s-au jucat cu genele și celeulele părinților? Iar femeia s-a împăcat terifiată cu culpa avortului ei doar pentru faptul că au mințit-o că ar fi adus pe gLume un monstru... păi cine oare vrea să-și bată joc de chipul omului, de chipul și asemănarea lui Dumnezeu? Extratereștrii? În nici un caz. Sunt frații ispiscarioteni ai lui Iuda ăla de și-a pus gâtul în laț... precis ăia sunt... dar nu-i acuz căci ei abea te așteaptă să fie ei acuzați de cineva și apoi copoiul ăla ca fraierul să-l vezi cum o să pice în ispita de a se considera el vrednic... doar că acuză.

Păi după câte păcate am la activ, broscoiașul ăla iepuraș fără blană, cu trei degete e mult mai nevinovat decât mine... marele păcătos deci nu judec și nu mi se tulbură inima în fața gLumeților ce zboară cu farfuria de supă. Deși mi se cam ridică părul pe spate dacă-mi închipui coșjmarul respectiv... să te invadeze ''extratereștrii'' și să te umple cu cipuri și să-ți facă ei copilași, ieniceri, buni pentru orice mediu, să fugă, să înnoate, să vadă bine, că doar un deget trebuiește pentru ca să apeși pe trăgaci. Și gata.

Last edited by vsovivi; 30.04.2010 at 14:19:48.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 30.04.2010, 14:32:34
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
Asta daca KanalD are vreun ziarist care sa stie meserie.
Pai tocmai, cu cat sunt mai incompetenti sau cel putin amorali, cu atat le cresc sansele sa faca cariera.
Asta e piata muncii din domeniu.
Reply With Quote
  #10  
Vechi 30.04.2010, 14:40:58
Mihailc Mihailc is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.03.2008
Mesaje: 3.183
Implicit

Înșelată de draci, nu-i așa Mihailt?
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
"Prin complicități și trădări, am ajuns să dăm județe întregi urmașilor grofilor!" Decebal Stiri, actualitati, anunturi 20 07.12.2013 19:56:55
Extraterestru sau..altceva? tigerAvalo9 Generalitati 16 31.08.2009 12:22:11
Socant de socant StefanS Generalitati 17 19.02.2008 13:32:52