Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 31.01.2011, 11:26:36
camy_d camy_d is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.11.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.666
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dobrin7m Vezi mesajul
La acest joc ar trebui ca cel care acuza sa aduca o acuzatie adevarata si cel care lauda sa aduca laude adevarate. Adevarat ca nu toate cele citite aici sunt asa dar am vazut si cateva exemple. In special aceea cu barbatii lenesi, puturosi.....
Si daca sunt facute afirmatii gresite consider ca trebuie indreptate.
De asemenea discutia despre cainii maidanezi nu mi se pare a fi introdusa aici. Cainii nu au vina ca sunt maidanezi noi oamenii purtam intreaga vina. Aici cred ca ar trebui sa discutam de noi. Eu asa am inteles.
Si acu conform jocului lansez o acuzatie asupra mea insumi: sunt un pic intoleranta cu sectarii, si cam dura, spun tot timpul ce gandesc fara menajamente si de multe ori grandul meu exprimat doare si asta pentru ca nu cenzurez gandul. dar apoi aproape in toate cazurile imi pare rau si ma gandesc ca mai bine as fi tacut.
Pe fiecare ne chinuie vrăjmașul, pe mine cu băieții, pe tine cu protestanții, ispita de a te mânia și de a judeca apare cel mai adesea la cei apropiați de Dumnezeu. Oricum, să nu crezi că acuma trebuie să te culci pe o ureche, trebuie să ne luptăm cu aceste ispite.