Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Vrajitoria
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 26.11.2006, 19:00:32
Valer Valer is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 26.11.2006
Mesaje: 2
Implicit

...in viata ii foarte greu sa dai sfaturi,imi amintesc ca am trecut si eu printr-o poveste asemanatoare cand aveam 34-36 ani ,imediat dupa ce ma casatorisem,inca mai eram la Cluj pe vremea aceea,nu am avut rabdarea suficienta cu fosta mea sotie care pare-se ca a luat-o pe un drum gresit,nu am putut sa iert anumite fapte de ale ei-caci in loc sa iert de 77 de ori cate sapte cum scrie in Biblie poate am actionat dupa primul impuls din acel moment si iata REZULTATUL-si azi dupa circa 15 ani sunt singur.
Una ii sa-i dai o sansa cel putin, acestui OM ca sa se reabiliteze daca el doreste
(avand in vedere caci acum e pierdut in Marea de pacate-trebuie sa te rogi pentru el),si alta treaba ii sa spui "o GRESIT EL" si sa-ti freci mainile ca Pilat din Pont ca tu ai scapat.A T E N T I E M A R E cu astfel de lucruri.Eu ,draga AMGabriela is ardelean din Cluj,am trecut si eu prin multe incercari,am ajuns pana unde am ajuns(departe de tara),dar" stai stramb si cugeta drept ",ai trait ani frumosi sase ani langa el,atunci incearca sa-l recuperezi.Daca vezi dupa mai multe incercari ca nu merge
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
salut Upgrader96 Generalitati 15 13.06.2009 14:28:04
salut ana09 Generalitati 0 09.10.2008 11:17:19
salut psaltmarian Preotia (Hirotonia) 2 13.05.2008 15:17:00
SALUT dodo Generalitati 41 26.10.2007 03:18:14