Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 28.04.2012, 21:04:26
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit Am scapat de PDL, si am dat de...mafia rosie !!!

Uniunea matrimonialo-politica, nasita de Motanu' Felix-Voiculescu ( ala de a golit conturile lu nea' Nicu !!) si-a intrat recent in paine !!!
Avand un maestru de ceremonii atat de select, cred ca zicala "aschia nu sare departe de trunchiul patern ", se va dovedi in scurt timp o amara realitate pentru cei 20 de milioane de cetateni !!!
Attached Images
File Type: jpg ponta_antonescu_voiculescu.jpg (41,6 KB, 29 views)
Reply With Quote
  #2  
Vechi 28.04.2012, 21:07:27
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit Furer-ul tutulor romanilor !!!

Personaj, avid de putere si lipsit de scrupule, noul furer din umbra al romanilor,pandeste cu sufletul la gura ocazia cand se va inscauna pe tronul de la Cotroceni !!!

Sa aiba o domnie luminata !!!
Attached Images
File Type: jpg crin__antonescu.jpg (82,6 KB, 18 views)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 28.04.2012, 21:11:31
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit conducem tara spre noi culmi de...coruptie !!!

...Dragi, romani, cu noi lasati tara pe maini bune,nu numai ca nu o sa va bagam intr-un sant, da o sa ne inspiram din sfaturile celui ce ne vegheaza cu parinteasca grija !!!
Attached Images
File Type: jpg uslasii1.jpg (31,7 KB, 25 views)
Reply With Quote
  #4  
Vechi 28.04.2012, 21:14:51
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit Desi sunt alb ca un crin, pentru voi am imbracat uniforma ...rosie bolsevica !!!

Crin Antonescu, jucand intr-o trupa de reenactment istoric, tema de azi : comisarrul bolsevic NKVD !!!
Attached Images
File Type: jpg crin-rus2-350x473.jpg (55,3 KB, 24 views)
Reply With Quote
  #5  
Vechi 28.04.2012, 21:20:41
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit Punk isn't dead !!!

doi tineri rebeli ai politicii romanesti, care cu siguranta vor schiba modul de-a face politica...din temelii !!!

Sa le uram...succes !!!
Attached Images
File Type: jpg 62_30688600.jpg (40,5 KB, 23 views)
Reply With Quote
  #6  
Vechi 28.04.2012, 21:22:32
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit incheiere !

acest grup de fotografii, a fost un pamflet,menit sa ne faca sa mai radem si noi de politicieni, nu numai ei de noi !!!
Reply With Quote
  #7  
Vechi 30.04.2012, 23:08:29
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit

Fii mai frate guardian_knight serios,ca programul de guvernare nu se schimba.
Dl Ungureanu probabil a fost schimbat de dl Basescu pentru ca incepuse sa se bage peste afacerile privilegiatilor sistemului.
Nu mai crede teatrul de il vezi prin mass-media,nu mai tii minte ca la inceputul mandatului PDL (adica din decembrie 2008) a guvernat un an alaturi de PSD?
Mie mi se pare ca cea mai buna situatie a fost cand a fost dl Tariceanu prim-ministru,da se poate sa fie o opinie eronata.
__________________
"și dacă orb pe orb va călăuzi, amândoi vor cădea în groapă." - nu luati de bun tot ce scriu eu.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 01.05.2012, 13:20:20
TunsDiana
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
Fii mai frate guardian_knight serios,ca programul de guvernare nu se schimba.
Dl Ungureanu probabil a fost schimbat de dl Basescu pentru ca incepuse sa se bage peste afacerile privilegiatilor sistemului.
Nu mai crede teatrul de il vezi prin mass-media,nu mai tii minte ca la inceputul mandatului PDL (adica din decembrie 2008) a guvernat un an alaturi de PSD?
Mie mi se pare ca cea mai buna situatie a fost cand a fost dl Tariceanu prim-ministru,da se poate sa fie o opinie eronata.
Exact, toti sunt mana in mana la furat nu e niciunul mai breaz decat altul!
Reply With Quote
  #9  
Vechi 01.05.2012, 20:36:55
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
Fii mai frate guardian_knight serios,ca programul de guvernare nu se schimba.
Dl Ungureanu probabil a fost schimbat de dl Basescu pentru ca incepuse sa se bage peste afacerile privilegiatilor sistemului.
Nu mai crede teatrul de il vezi prin mass-media,nu mai tii minte ca la inceputul mandatului PDL (adica din decembrie 2008) a guvernat un an alaturi de PSD?
Mie mi se pare ca cea mai buna situatie a fost cand a fost dl Tariceanu prim-ministru,da se poate sa fie o opinie eronata.
Da, a fost o situatie buna insa de conjunctura, deoarece Tariceanu a beneficiat de un doi trei ani cand Romania era pe valul unei cresteri economice nemaintalnite. Plus de asta, A mai avut cativa asi in maneca de privatizat ,asa ca si de acolo s-a ales cu niste bani, cu care a mai crescut ceva pensii si salarii...da oricum cand a plecat ,Tariceanu a lasat visteria goala...

Adicatelea ,vrei sa zici dumneata, ca daca Ponta rateaza guvernarea ,tot baseascu e de vina !!!
Imi vine sa rad,ce truc ieftin psed-ist !!!
Il si vad pe Ponta strigand, jos Basescu, care va fi considerat cauza...incompetentiei lui Ponta ??? HA.HA<HA !!!
Reply With Quote
  #10  
Vechi 01.05.2012, 20:39:32
guardian knight's Avatar
guardian knight guardian knight is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2011
Locație: Cluj-Napoca
Mesaje: 897
Implicit parere !

Io unu, o sa votez cu partide noi(dar nu de genul Partidul Pporului,doamne fereste !!!),de alea de care nu a auzit nimeni !!!
Macar oamenii din partidele minuscule, pot fi banuiti ca sunt curati ???
Sau si aia sunt hoti ???
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
CIA a colaborat in 1960 cu Mafia din SUA spre a asasina pe Fidel Castro mihailt Generalitati 13 08.01.2013 13:56:35
Ploaia rosie din Kerala, India Florin-Ionut Teologie si Stiinta 2 28.06.2011 15:58:18
De ce Sfintii Evanghelisti nu au cruce rosie? Marius22 Reguli in Biserica 0 15.11.2010 18:05:16
Trebuie sa terminam cu mafia din cimitire ionut_marcel Stiri, actualitati, anunturi 1 20.10.2006 19:15:57