Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 06.05.2014, 21:01:26
ioansri ioansri is offline
Banned
 
Data înregistrării: 02.05.2014
Mesaje: 5
Implicit Problema despre o fata

Buna ziua . Am fost impreuna cu o fata mai bine de 1 an. Stateam impreuna multe ore pe zii . Dar ne-am certat ne-am despartit si intr-un final suntem despartiti ( suntem in aceeasi facultate aceeasi clasa) . Eu am vrut sa ne impacam doar ca ea a zis ca nu stie ce sa faca ca poate nu o sa imi faca pe plac dar site ca ma iubeste(desii inainte cu vreo 2 sapt. a zis ea ca sa vada daca nu ne m-ai certam si dupa ne impacam , au trecut 2 sapt iara nu a zis nimica dupa care i-am zis sa promita ea daca imi va zice cand stie si sa imi zica si a zis ca da imi promite ,desii stiam ca nu osa zica , a mai trecut 3 sapt si nu am mai puttu si i-am zis din nou si a zis ca stie ca mi-a promis dar ma iubeste dar nu stie ce sa faca ca nu vrea sa ma traga in jos . Si nu stiu cum sa fac ca si daca nu e iubita mea eu nu pot sa nu mai tin lea ea sau sa o uit mai ales la cate am facut impreuna si cat ne-am ajutat reciproc si am fost unul langa altu. Si tot timpul cand ii zic ceva cand ma ingrijesc sa vad daca e bine ce a facut se i-a de mine si imi arunca si imi zice sa termin ca si cum vai ce o stresez cu asa intrebari, nici nu prea ma baga in seama asa , e rece desii ma suna des si imi zice ca cica ma pupa , ori ce ii zic ori ce ii port de grija sa ii arat ca tin lea ea ei nu ii convine si imediat vede ca iam zis ceva cu inteles rau. Nu stiu cum sa fac sa nu ma mai cert dar nici sa nu o urasc ci sa o iubesc ca pe mine insumi si sa stiu cum fac in cazul in care imi iubesc pe cel aproape mai mult ca pe mine dar el nu accepta nu vrea asta , eu nu am cum sa inchid ochii si sa nu mai vad unele lucruri sau sa nu am unele preocupari . Iarta greu ea imediat se supara nu stiu ce are cu mine si ce i-am facut asa de rau , mi-a mai si zis ca eu nu ii sunt pe placul ei si nici nu o sa fiu ca nici ea nu e pe placul meu .Daca ma pun separat in alta banca iara nu e bine daca ma pun langa ea si o intreb ce mai face ce a facut iara nu e bine pai ce sa ii fac ca numa o supar , ii dau un sfat iara nu e bine cum sa fac dar sa nu o urasc ?
Reply With Quote