Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 06.08.2009, 19:45:20
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit buna seara

va multumim ca sunteti alaturi de noi si ca sa fie si pentru cei care doresc sa ne ajute cu cat pot zilele astea vom da un nr de cont va dorim multa sanatater si tot ce va doriti de la Dumnezeu .Doamne ajuta
  #22  
Vechi 06.08.2009, 20:01:13
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Lightbulb preot, Biserica ...

Citat:
În prealabil postat de dumi_emil Vezi mesajul
va multumim ca sunteti alaturi de noi si ca sa fie si pentru cei care doresc sa ne ajute cu cat pot zilele astea vom da un nr de cont va dorim multa sanatater si tot ce va doriti de la Dumnezeu .Doamne ajuta
Scrieti-ne numele parintelui din parohie si nr. de telefon de la Biserica. Il sunam si poate ca asa se va mai gandi la o solutie.
  #23  
Vechi 06.08.2009, 23:03:09
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit buna seara

merg maine sa il iau bine azi nu sa putut a fost slujba ,dumnezeu sa va ajute pe toti sa ne ajute si pe noi
  #24  
Vechi 07.08.2009, 08:47:40
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit sarut mainile

alocatiile copiilor nu beneficiez de ele deoarece eu sunt din botosani de loc iar buletinul meu este expiorat de 7 luni si ca sal scvhimb trebuie sa merg la moldova acollo dosarul de alocatia celui mic la respins pentru asta ca sa fac buletinul trebuie sa merg inapoi la moldova si bani nu avem am fost la politie nici nu sa uitat la mine mia spus tare tipand dute la moldova si fal nici aici nu pot sal fac proprietarul nu vrea sa ma ia in spatiu si alocatiile toate la copii am jhumatate de dfe nu leazm luat deloic credetine ne este greu incerca sa strangem bani pentru a merge sal fac dar tot cu ajutorul unor oameni care doresc sa ne ajute si pentru care ne rugam la Maicuta Domnului si DOMNULUI NOSTRU IISUS HRISTOS SA SE GASEASCA CINEVA CARE DORESTE SA NE AJUTE DUMNEZEU SI MAICUTA DOMNULUI SA VEGHEZE ASUPRA VOASTRAS SA NU DEA NECAZURI DOAR BUCURII SUNTETI OAMENI FOARTE BUNI ,Acest calculator unde pot lua legatura cu dumneavoastra sunteti niste vecini care ni la dat pana ne vom permite sa avem un televizor pentru copii cei care doresc sa ne cunoasca sa ne vada situatia pentru a ne ajuta va asteptam cu draga inima Dumnezeu sa va ajute sa ne ajute si pe noi.
  #25  
Vechi 07.08.2009, 09:08:50
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

ok, sit e destul de alambicata si incurcata, te poti alege si cu o amenda de toata frumusetea daca nu iti rezolvi problema actelor. sfatul meu e sa o rezolvi pt ca de aceste alocatii vei beneficia lunar pana cand copii fac 18 ani, pt voi acesti bani nu sunt putini plus ca eviti alte si alte eventuale hopuri de care te lovesti din cauza lipsei buletinului. totusi intrebarea mea e....cea mica are cert de nastere? pt ca si asta se elibereaza pe baza buletinelor parintilor.
  #26  
Vechi 07.08.2009, 10:17:04
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit sarut mainile

dar alocatia nu am facuto ca nu este certificat este o hartie care cu aia merg sal fac si acolo dau 2 milioane amenda asa mia spus si nu mia aprobat trebuie neaparat certificatul
  #27  
Vechi 07.08.2009, 11:22:38
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit sarut mainile

va rugam din suflet care poate sa ne ajute cunva trimiteti imeil la adresa dumi_emil@yahoo.com DUMNEZEU SA VA AJUTE SA NE AJUTE SI PE NOI DATORITA UNOR PERSOANE CARE NE POT AJUTA DOAMNE AJUTA
  #28  
Vechi 07.08.2009, 11:25:04
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dumi_emil Vezi mesajul
va rugam din suflet care poate sa ne ajute cunva trimiteti imeil la adresa dumi_emil@yahoo.com DUMNEZEU SA VA AJUTE SA NE AJUTE SI PE NOI DATORITA UNOR PERSOANE CARE NE POT AJUTA DOAMNE AJUTA
La o adresa mail nu se poate trimite un carucior pentru copil. V-am rugat sa scrieti numele preotului din parohie si nr. de telefon de la Biserica.
  #29  
Vechi 07.08.2009, 11:30:14
emanouela emanouela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2009
Mesaje: 214
Implicit

ok, vino data viitoare cu informatii exacte, numeme Parohului, adresa, un nr de tel, un cont ceva......adresa de mail nu ne foloseste la nimik.
  #30  
Vechi 07.08.2009, 11:31:16
dumi_emil
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit sarut mainile

nu a putut ieri sa mil dea intelegeti biserica este ,,cei trei ierarhi vasile grigore ioan mia spus duminica dupa slujba
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Fericiti cei saraci cu duhul! patinina34 Generalitati 31 27.04.2012 01:00:27
Este imposibil sa facem bine celorlalti daca suntem saraci? Florin-Ionut Umanitare 60 09.02.2011 19:58:11
Saraci si cu datorii! rusumadena Umanitare 0 16.12.2010 18:59:04
Salarului preotilor saraci Indraznetul Generalitati 13 04.02.2008 20:55:48