Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 08.02.2011, 18:02:38
cristineltrascu
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit a fost ca un vis care acum ma chinueste

pare greu de crezut dar acestea sunt fapte reale sunt clipe traite de mine care acum ma chinuesc , totul a inceput cu o maicuta sau calugarita florea mariana din sat zigoneni loc baiculesti judetu arges aceasta femeie care are 34 de ani si care se poarta in haine de calugarita sau maicuta si din cate stiu de la dinsa manastirea la care este se numeste govora,, aceasta femeie care pe mine ma gasit pe un post local de tv la rubrica matrimoniale ma contactat telefonic si tot vb la tel o vreme neam hotarit sa ne vedem fata in fata,, la prima intilnire erea imbracata exact ca o maicuta doar capu erea descoperit , am continuat sa ne vedem mai des dar ma chema la dinsa numai noaptea, stateam la mine in masina in fata portii dinsei si o intrbam dece se imbraca asa,, esti maicuta?,, zicea ca nu sunt daca eream nu eream aici cu tine si asa a inceput povstea noastra de dragoste sa zic asa pt ca la urma am realizat de ce a acceptat sa fie cu mine. intre noi se intamplu lucruri normale zic eu ca intre doi intragostiti,,, ne sarutam ne atingeam zonele intime si ne imbratisam ,, dupa care aceasta femeie cu o putere de convingere foarte mare ma pus sai fac sex oral nustiu cum dar ma convins si iam facut sex oral aproape cinci luni de zile cit a durat aceasta relatie dupa care o persoana mia spus anumite lucruri despre dansa aceasta maicuta falsa si prefacuta si caind am intrebato dece sa com[ortat asa si dece a stat cu mine numai pt sex oral a dat bir cu fugiti fara nici o explicatie, am ramas socat pt ca ia imi jura ca ma iubeste si ne casatorim dar pina la urma sa adeverit adevarul adevarat a stat cu mine doar sai satisfac poftele diabolice trupesti si toate spurcaciunile,cu sexu ei oral cu tot.sunt multe de spus dar nu este timpu necesar si nu ma pot exprima pe intelesu tuturor pt ca sunt o persoana normala fara studii, in fine cam in mare aceasta a fost patania mea
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Manastirea Stavnic iconar bizantin Intrebari utilizatori 1 30.09.2010 22:47:05
Manastirea Predeal Anjelik Intrebari utilizatori 1 30.09.2010 01:10:13
Manastirea Valea costel Pelerinaje la locuri Sfinte 0 06.08.2010 17:11:57
Manastirea Robaia me_simonik17 Intrebari utilizatori 0 02.08.2010 14:08:06
Manastirea Caraiman Daniela87 Pelerinaje la locuri Sfinte 10 28.07.2010 14:49:12