Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 01.07.2017, 20:52:27
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.978
Implicit

Am oprit demersul si am retras depunerea pentru ca, din cele postate si din linkul "imgur" n-am incredere in buna intentie a celor ce manevreaza contul, mai ales ca pe biletul de iesire din spital sunt mentionate destule diagnostice chiar si pentru un intreg pluton. Probabil ca asistenta maternala n-a mai iesit in castig si "l-a rebutat" cu toata alocatia de invaliditate, mai ales ca alocatia de crestere a copilului tocmai s-a incheiat la 16 ani.
Nu te admonestez pe tine, ci te avertizez ca e prea dubios cazul si te prezinta intr-o ipostaza contrara prezentei tale pe acest forum, cu atat mai mult cu cat de pe bilet e radiat CNP, poate ca sa nu se verifice exactitatea cazului ori poate a si murit, iar saitul e si mai dubios.

Am gasit o pagina feisbuk pe numele lui in care scrie si pe engleza, iar o cunostinta de-a lui il intreba daca invata engleza, ceea ce ma face sa cred ca nu el scria despre el insusi caci nu stia engleza.
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)

Last edited by Demetrius; 02.07.2017 at 00:33:40.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 02.07.2017, 10:35:38
adelina02 adelina02 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 30.12.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 156
Trimite un mesaj prin MSN pentru adelina02
Implicit

CNP-ul eu l-am sters pt ca am pus poza intr-un loc public. Pe imgur tot eu l-am pus pt ca altfel nu stiu cum sa postez poze aici. Eu am primit in format .jpeg, care nu a mers atasat pe forum.
Pagina lui de facebook este aceasta: https://www.facebook.com/cycy.cirta.1?fref=ts


Am vorbit azi cu el, marti vine in Bucuresti la spital si il vad personal, a zis ca aduce tot dosarul lui. Daca era inselaciune evita sa il vad sau sa ii verific actele, el a acceptat instant sa imi dea toate detaliile.

Last edited by adelina02; 02.07.2017 at 17:09:02.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare