Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Postul in Biserica Ortodoxa > Postul
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 20.02.2014, 11:05:06
Corinusha's Avatar
Corinusha Corinusha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2009
Locație: Mures
Mesaje: 1.231
Implicit

Sincer, nu stiu ce aveti cu sophia. Pe bune.
E un forum, se dezbat subiecte; are tot dreptul sa intrebe, ori de cate ori vrea, cate ceva; si in plus, deschide subiecte interesante din care, o nestiutoare ca mine, mai invata cate una, alta.
De smintit si facut userii noi a plece sunt tocmai multitudinea de raspunsuri in care cineva e blamat si atacat personal si caruia ii sunt aduse injurii. Si sunt muuulte topicuri in care se gasesc asemenea lucruri.

Daca nu va convin ce se discuta, nu mai bine nu cititi, sa daca cititi, nu raspundeti macar. Nimeni nu obliga pe nimeni sa citeasca si sa raspunda. Vezi titlul, ti se pare interesant, intri, iar daca nu, nu intrii. Ce e asa de greu?

Daca m-as apuca eu sa intreb tot ce vreau sa aflu m-ati parasuta cu prima ocazie afara de pe forum. Asa ca prefer sa nu, pentru ca eu am intrebari chiar tampite, spre deosebire de sophia, care, chiar are intrebari foarte bune. Nu mai aruncati cu noroi in ea. Desi nu o cunosc deloc, ii sunt recunoscatoare pentru subiectele deschise din care am invatat cate ceva.
Reply With Quote