Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 16.05.2008, 15:47:49
Leinarius Leinarius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.09.2007
Mesaje: 132
Implicit

Stai, mai, omule... NU asa.
Pacatos sunt si eu, mai mare decat tine.

Problema e ca ai o viziune neconforma cu invatatura Bisericii. Tonul meu nu era ridicat.
Nu sterge tu nici un cont. Stai aci si povesteste. Nu te alunga nimeni pentru pareri.
:rolleyes:
Problema mea cu tine era ca deja invatai pe altii...
???

Credinta nu este chestiune de "opinie".
Dar totusi, unde am zis eu ca esti sectant?

Inca ceva: nu te simti mustrat tu, ci considera ca aici este un forum, unde multi tineri citesc si vor sa afle cum se pun unele probleme. Unii ne mai straduim dupa puterile noastre mici sa mai punem niste vorbe bune, sa fie de folos si altora experientele noastre, macar ca suntem prosti - eu unul in credinta sunt mic si in vrednicie sunt ultimul.

Nu era mustrare pentru tine. Era o avertizare sa nu te amagesti. Deciziile tale iti apartin, dar atunci cand vrei sa faci ceva si cineva te avertizeaza ca risti mult, tu te superi pe cel care iti spune?

CE ti-am spus tie mie mi-am spus, iar ce ti-am judecat tie sa imi fie iertat, uite, imi cer iertare daca te-ai simtit judecat. Nu faptele tale erau subiectul postului meu ci atitudinea.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 16.05.2008, 15:51:33
andorueca andorueca is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.05.2008
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 26
Implicit

oameni buni,va multumesc pentru amabilitate si sper sa-mi fie de folos cu toate ca sunt un mare pacatos.Exist ,dar existenta mea e pe 2 fronturi> una asa zis reala si alta ar fi lumea viselor
in prima cica e realitatea iar in a doua e real dar nu-i real
nu stiu
cateodata parca ar fi reala cea dea 2 lume
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Tastez...deci exist ! iustin10 Generalitati 19 29.05.2010 20:08:59
Ultima arma a diavolului: Eu nu exist ! bubulyna Intrebari utilizatori 15 05.03.2010 09:49:47