Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Pelerinaje la locuri Sfinte
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 10.03.2011, 18:34:26
camy_d camy_d is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.11.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.666
Implicit

Citat:
În prealabil postat de biancaalexa Vezi mesajul
Doamne Ajuta ,as avea nevoie de un sfat daca se poate ,va rog frumos .

In data de 21 martie o matusa de a mea pleaca in pelerinaj in Ierusalim ,si pot sa plec si eu cu ea , dar din pacate am auzit pe mai multa lumea ,care mi-a zis sa nu plec ,pentru ca i foarte periculos ,ca oricand se poate declansa razboaie,si ca Libia i in razboi ,deci poate veni si in Ierusalim ,si ca in Ierusalim nu stiu niciodata cand poate veni razboiu , voi ce sfat imi dati ,e adevarat acest lucru? va rog din suflet sa imi raspundeti daca puteti ,va multumesc .
Astă vară era sigură zona, acum nu știu. Dar să știi că e o ocazie unică, care cine știe când o să mai apară. Ierusalimul e minunat, merită văzut de un creștin, e cea mai frumoasă experiență pe care am avut-o. Eu sunt un pic mai inconștientă și m-aș duce, dar oricum să ai grijă să nu regreți că nu te-ai dus.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 10.03.2011, 18:35:06
Adriana-Simona's Avatar
Adriana-Simona Adriana-Simona is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.01.2010
Mesaje: 181
Implicit

Sa ai curaj, caci te duci pentru un lucru bun. Niciodata sa nu te temi de moarte, sau de razboi, nimeni nu e luat de pe pamant inainte de vreme, si cand ii vine clipa de va sti sa aibe nadejde va fi bine.
In plus orice aventura/calatorie valoreaza cat o viata, asa ca bucura-te de oportunitate ori de cate ori apare.
__________________
"Tu cel care nu stii la ce iti foloseste apendicele, cum indraznesti sa spui ca ai inteles lumea intreaga si pe Cel ce a creat-o?"
My blog...enjoy: http://anairda-photography.blogspot.com/
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce sa fac? Am nevoie de ajutor Raluca06 Nunta 121 17.12.2012 20:55:23
Am nevoie de ajutor Idyahoo Generalitati 36 13.04.2010 21:38:50
As avea si eu nevoie de ceva sfaturi... goldfinger17 Generalitati 2 10.10.2008 23:45:27
as avea nevoie de un sfat cosmopolitan Intamplari adevarate 35 26.06.2008 01:46:05
Am nevoie de ajutor... prof3tul Stiri, actualitati, anunturi 13 09.10.2006 10:01:30