Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 18.07.2011, 23:25:00
ggmarius ggmarius is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.06.2011
Mesaje: 55
Implicit Intrebare Importanta

Buna tuturor.
Trebuie sa clarific un lucru foarte important.
AM fost ultima data la spovedanie in iunie, in post. Atunci ma simteam atat de bine ca am scapat de un pacat care parca era lipit de mine, malahia. Mult timp a fost bine, dar din pacate saptamana trecuta l-am facut. In august vreau sa ma duc din nou la spovedit ca sa scap, sper definitiv, de el.
Chiar vreau sa ma schimb, numai nu am avut pana acum experienta , sau stiinta religioasa necesara pentru asta, sper ca acum o am.
Ceea ce vreau sa va intreb: ma voi duce intr-o tabara religioasa saptamana viitoare si vreau sa va cer parerea, daca pot sa fiu eu insumi, pot sa ma comport liber, de parca nu ar fi fost nimic, sau sa o las mai moale? intreb asta pentru ca am acest pacat in constiinta si in fiecare a 5-a secunda ma gandesc la el. Pur si simplu mi-e rusine de faptul ca am devenit un pacatos asa de mare.

Va rog, daca intelegeti ce vreau sa intreb, sa imi raspundeti la ceea ce v-am intrebat.

PS: va rog sa fiti la subiect, si sa nu imi spuneti ca nu trebuia sa o fac, pentru ca stiu deja foarte bine asta.

Doamne ajuta!
Reply With Quote
 

Tags
intrebare



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
O intrebare importanta pentru mine Claudiuxs Intamplari adevarate 12 06.10.2010 05:56:11
O importanta intrebare.... AndruscaCIM Botezul 19 23.09.2009 23:25:40
o nelamurire importanta padrevicentiu Generalitati 5 12.09.2007 10:07:11