Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 08.01.2010, 17:51:06
arifa arifa is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.06.2006
Mesaje: 14
Implicit Sfat

Am si eu nevoie de un sfat...cred ca am o mare problema dar nu vreau sa recunosc...
Am nascut acum 5 luni, din pacate nu s-a putut natural si am facut cezariana de urgenta,totul a decurs bine si eu si bebe am fost bine...
Problema e ca de cateva luni, ma simt mai rau si imi este foarte frica ca o sa mor si o sa ramana bebe singur,ma exspereaza aceste ganduri si nu stiu ce sa fac sa scap de ele...acum si cu gripa asta porcina...la cea mai mica durere mi-e frica ca o sa mor...
De-asemenea am momente cand aud voci care ma indeamna sa ii fac rau lui bebe...mereu le-am izgonit,,,si mai bine imi fac rau mie decat sa imi ranesc copilul...dar as dori sa scap de aceste ganduri negre ca nu mai pot...nu pot sa ma gandesc la viitor deloc...caci ma vad numai moarta...mi-e tare frica mai ales acum ca e frig si nu prea iesim pe afra....mai stam si la tara si nu prea cunosc lume si chiar nu stiu cum sa fac sa scap...am nevoie de ajutor....la doctor tot zic ca merg dar e fff greu sa-i tarasc pe bebe si pe tati dupa mine...Logodnicul ma ajuta cum poate dar nu stiu cat timp mai pot face fata situatiei.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va cer un sfat Dreamm Generalitati 20 12.07.2011 09:46:19
Un sfat? silent assasin Generalitati 24 30.03.2011 22:24:41
un sfat va rog monacu Impartasania (Taina Euharistiei) 14 25.03.2011 15:01:31
Un sfat va rog potoceanc Generalitati 33 07.09.2010 00:44:39
un sfat de la voi pacifistul Generalitati 19 14.10.2008 19:30:25