Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 09.12.2011, 12:38:54
sunsray
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit china avertizeaza rusia

Ei creeaza "problema"(dar nu se stie)....apoi tot ei vin cu "solutia salvatoare".....

http://dantanasescu.ro/2011/10/04/ch...t-in-2012.html
Reply With Quote
  #2  
Vechi 09.12.2011, 12:41:15
sunsray
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit ....

Un nou raport șocant al Serviciului Federal de Securitate rus (FSB), privind întâlnirea premierului Putin de săptămâna trecută, cu unul din liderii militari de top ai Chinei, avertizează că Statele Unite și aliații săi occidentali sunt în “pregătire activă” pentru declanșarea unei serii de evenimente catastrofale în cursul anului următor, destinate să arunce lumea în haos, sperând prin aceasta să restaureze ordinea economică și socială pe planetă.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 09.12.2011, 12:41:26
Erethorn Erethorn is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.12.2009
Locație: Timisoara
Religia: Catolic
Mesaje: 2.079
Implicit

Am vazut că articolul este foarte lung, așa că vă rog să-mi spuneți, ca să știu dacă merită să-l citesc:

Bubulii și șerpilienii sunt și ei implicați ? Dacă nu, nu merită citit....
Reply With Quote
  #4  
Vechi 09.12.2011, 13:08:35
sunsray
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit ....

nici eu nu l-am citit inca pana la capat, Insa esentialul mi se pare ca este bine de stiut. Ca se va crea ceva artifical - razboi - care sa aduca si cu sine "probleme " economice si "de securitate", ca apoi sa vina tot ei cu solutia gen "implantare chipuri " , o sg religie , o singura guvernare etc. "
Cat despre ce si spus mai jos, nu stiu despre bubuli. Insa pentru mine este evident ca toate aceste mari intamplari mondiale au fost guvernate de satan , prin slujitorii lui demonii de dincolo (ca s-or numi de unii serpilieni si de ce, nu stiu, dar sunt demoni) si de 'oameni (ca s-au demonizat si ei total) aici pe pamant(cei care au puterea , si care iau deciziile la nivel mondial). Asta o poate deduce oricine sta un pic si cugeta la evenimentele care au avut loc de-a lungul timpului, si au in continuare. Este ilogic si nejustificabil din punct de vedere macar rational (caci spiritual nu mai vorbesc ) acte ca razboaiele si alte atrocitati si nedreptati pe toate planurile care se intampla si s-au intamplat in omenire.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 09.12.2011, 13:29:01
ioanna's Avatar
ioanna ioanna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Cluj-Napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.494
Implicit

"Cronologia exactă a evenimentelor planificate de către SUA și UE pentru lansarea mega complotului lor de a domina lumea prin distrugerea și apoi refacerea ei, nu o cunoaștem. Ceea ce cunoaștem, totuși, este că evenimentele vor veni mai degrabă curând, decât mai târziu, luând pe mulți prin surprindere, cu excepția celor care știu cum să țină seama de “semnele anotimpurilor.” http://dantanasescu.ro/

Nu stim nimic, dar ne place sa raspandim zvonuri si sa le propagam in mediul virtual, doar e la moda sa ai blog unde sa debitezi ineptii.

Citat:
Bubulii și șerpilienii sunt și ei implicați ? Dacă nu, nu merită citit....
Blogerul e fan Ovidiu Zotta- Operatiunea Hercule, nu cred ca a ajuns cu lectura pana la Inuaki-reptilianul din mine, bouleni si alte cele.

Last edited by ioanna; 09.12.2011 at 13:41:17.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Maestria Clopotelor din Rusia geo.nektarios Muzica Bisericeasca 3 26.12.2012 22:42:28
apararea credintei in Rusia mihaiB Stiri, actualitati, anunturi 34 31.08.2012 08:21:32
Renaste nazismul in Rusia? mihailt Generalitati 14 09.05.2011 07:56:23
Explozii solare devastatoare vor lovi Terra cat de curand - avertizeaza Nasa absolutep0wer Generalitati 12 23.06.2010 15:55:22
Rusia xyz Pelerinaje la locuri Sfinte 34 09.02.2010 18:09:09