Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 17.02.2010, 15:59:11
tudorcaty tudorcaty is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.02.2010
Mesaje: 6
Question mamelor crestine din Bucuresti

Imi doresc din toata inima sa nu interpretati acest mesaj in sens negativ si daca puteti sa ma ajutati:nu de mult timp, am ajuns sa locuim in Zimnicea(oras uitat de lume) insa noi spunem ca asa a vrut Dumnezeu sa se intample.Dupa cate luni am fost foarte bucurosi ca Dumnezeu ne-a fagaduit un dar minunat-un prunc.In prezent sarcina are 4 luni si sunt monitorizata de o d-na doctor din Alexandria.Sincer nu sunt deloc multumita de serviciile oferite de d-nqa doctor dar se spune prin zona ca este cea mai buna din oras.
Ne dorim sa gasim o d-na doctor ginecolog din Bucuresti care pe langa calitatile profesionale sa fie in primul rand OM.Ar fi de mare folos daca ar lucra la un spital de stat(la cabinetul particular am merge doar pentru consultatii), deoarece preturile la particular sunt exorbitante.In cazul in care ati intalnit o astfel de d-na doctor va rog sa imi scrieti un nr de tel sau adresa unde o pot gasi.
Va multumesc!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 17.02.2010, 17:29:05
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tudorcaty Vezi mesajul
Sincer nu sunt deloc multumita de serviciile oferite de d-nqa doctor dar se spune prin zona ca este cea mai buna din oras.
Ne dorim sa gasim o d-na doctor ginecolog din Bucuresti care pe langa calitatile profesionale sa fie in primul rand OM.!
Parerea mea este ca daca ii faceti ocazional cadouri, mici atentii o sa vedeti cum va deveni mai OM. Sunt convins ca ei nu-i lipseste aceasta calitate...in schimb osia ei trebuie unsa din cind in cind ca sa nu mai scirtiie omenia din ea. Nu cred ca este o idee prea buna sa incerci sa schimbi lumea in situatia in care te afli acum. Las-o pe mai incolo! :)

Last edited by andreicozia; 17.02.2010 at 17:34:18.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 17.02.2010, 21:09:24
florina_drossu florina_drossu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.07.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 120
Implicit

Eu cunosc doi medici crestini din Bucuresti, de la Maternitatea Bucur. Se numesc Olaru Gabriel si Poenaru Mircea. Nicinul dintre acestia nu face avorturi la cerere. Primul dintre ei nu prea primeste bani, o prietena care a nascut cu dumnealui de 2 ori abia l-a convins sa primeasca o suma infima dupa ce a venit de acasa special pentru nasterea copilului ei, desi era in timpul liber!

Uitati aici un site cu adresa si nr de telefon al Maternitatii Bucur.

http://www.sfatulmedicului.ro/spital...ului-sf-ioan_2

Va recomand sa sunati pentru a intreba cand sunt de garda acesti doi medici. Cred ca oricare v-ar putea ajuta!

Last edited by florina_drossu; 17.02.2010 at 21:16:17.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 19.02.2010, 20:02:02
tudorcaty tudorcaty is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.02.2010
Mesaje: 6
Implicit

multumesc pentru sfaturile voastre.Dumnezeu sa va rasplateasca!
Reply With Quote
  #5  
Vechi 19.02.2010, 20:08:26
annajanette
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

dr cornea la spitalul polizu este iarasi foarte bun
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Simbolurile crestine georgeval Despre Biserica Ortodoxa in general 28 17.01.2016 13:44:33
poezii crestine Maria-Raluca Generalitati 35 08.04.2015 18:15:49
Filme crestine rafella Generalitati 12 19.05.2011 20:20:04
Mesaje crestine tigerAvalo9 Generalitati 1 05.04.2010 15:20:58
impresii crestine eea Generalitati 8 08.03.2008 11:33:58