Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 08.06.2012, 22:41:12
ucenic ucenic is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.05.2010
Locație: Ploiesti
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 634
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru ucenic
Implicit De la lume adunate, si-napoi la lume date...

Info...

Am deschis acest thread cu un singur scop.

Datorita problemelor aparute (in multe am fost implicat si eu) cu discutiile deviate de la subiectele diferitelor topic-uri, am gasit necesar infiintarea unui topic dedicat unde se pot posta diferite raspunsuri, interventii sau pareri personale care deviaza in mod normal firul sau tema discutiei de pe acel topic.

Am ales categoria "Generalitati" pentru ca raspunsurile sau interventiile noastre off-topic pot fi din toate domeniile si din toate categoriile.

Avantajele pe care le vad ar fi odata ca firul discutiei de pe un anumit topic nu mai este intrerupt abuziv si deranjant si a doua, ca dorinta de comunicare-informare a autorul unui anumit topic, este respectata.

Sper ca aceasta sa vina in intampinarea dvs. si sa ajute la mersul cursiv si curat al discutiilor noastre, ale tuturor.

Inspiratie va doresc tuturor!

---------------------------------------------------------------

Pentru inceput, voi posta un raspuns pe care l-am dat user-ului illuminatu pe un topic care disculta un cu totul alt subiect.
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
de ce va e teama in lume ? Mirela0110 Generalitati 31 27.02.2014 00:06:32
Lume sau manastire? goldfinger17 Calugarul 114 27.06.2013 09:48:48
Despre lume si lepadarea de lume buiacu gabriel Intrebari utilizatori 12 10.08.2010 11:27:11
De prin lume adunate.... patinina34 Stiri, actualitati, anunturi 0 23.03.2009 00:36:38