Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #111  
Vechi 21.09.2010, 19:02:56
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de coralina Vezi mesajul
Rog adminul sau moderatorii sa ne spuna de ce contul Scotianului nu mai este activ.
Mie imi placeau postarile lui si le citeam cu interes.
Multumiri. Doamne ajuta!
Cum nu mai este activ?
Poate și-a sters contul. Și eu citeam cu placere postarile lui.Un om deosebit,cu mult bun simț și cu o inima mare .
  #112  
Vechi 21.09.2010, 19:39:03
fadmin's Avatar
fadmin fadmin is offline
Administrator
 
Data înregistrării: 11.07.2005
Mesaje: 66
Implicit

Citat:
În prealabil postat de coralina Vezi mesajul
Rog adminul sau moderatorii sa ne spuna de ce contul Scotianului nu mai este activ.
Contul "Scotianul" nu mai este activ pentru ca el mi-a cerut sa-l inchid.
  #113  
Vechi 21.09.2010, 19:47:31
o_tzaranca o_tzaranca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 462
Implicit

Citat:
În prealabil postat de admin Vezi mesajul
Contul "Scotianul" nu mai este activ pentru ca el mi-a cerut sa-l inchid.
trebuia sa nu-l ascultati.
sa il rugati sa se mai gandesca.
e fad forumul fara el.
  #114  
Vechi 21.09.2010, 19:54:55
codana's Avatar
codana codana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.06.2008
Locație: Botosani
Religia: Ortodox
Mesaje: 523
Implicit salut,admin

Citat:
În prealabil postat de admin Vezi mesajul
Contul "Scotianul" nu mai este activ pentru ca el mi-a cerut sa-l inchid.
daca as dori sa-mi inchid contul,personal nu pot?trebuie sa cer ajutorul?
multumesc.
__________________
Ioan,3.16;1Corinteni,13.4-7
  #115  
Vechi 21.09.2010, 19:57:16
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Citat:
În prealabil postat de o_tzaranca Vezi mesajul
trebuia sa nu-l ascultati.
sa il rugati sa se mai gandesca.
e fad forumul fara el.
Dacă asta a fost dorința lui, cine suntem noi să decidem în locul lui ?
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.

Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
  #116  
Vechi 21.09.2010, 20:04:25
OmuBun
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Imi pare nespus de rau ca s-a intamplat asa. El a fost unul dintre cei pentru care eu am ramas.
Citat:
(...)Nu pleca de pe forum (...)Forumul are nevoie de cei ca tine care,prin postarile lor aduc ceva duhovnicesc.Daca pleci locul va deveni o cloaca fara fond si fara forma si intr-un final va disparea. Nu iti va parea rau atunci ca nu te-ai luptat pina la final?

Te rog sa te mai gandesti.
Nu cred ca forumul va disparea, iar dupa noi vina altii mai buni. Si drumul meu se opreste aici! Rog frumos adminul sa dezactiveze si contul "OmuBun" si imi cer iertare tuturor daca am suparat pe cineva!

Dumnezeu sa ne ajute pe toti in dorintele noastre de mantuire!
  #117  
Vechi 21.09.2010, 20:31:06
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de admin Vezi mesajul
Contul "Scotianul" nu mai este activ pentru ca el mi-a cerut sa-l inchid.
Mulțumiri pentru aceasta precizare.

Cred ca pe aici pe forum a trecut un înger!Dumnezeu să-ți daruiasca toată dragostea Lui, domnule "Scoțianul".
Prin dumneata am primit o lecție de viața pe care nu o voi uita ușor.
  #118  
Vechi 21.09.2010, 20:37:32
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de OmuBun Vezi mesajul
Imi pare nespus de rau ca s-a intamplat asa. El a fost unul dintre cei pentru care eu am ramas.


Nu cred ca forumul va disparea, iar dupa noi vina altii mai buni. Si drumul meu se opreste aici! Rog frumos adminul sa dezactiveze si contul "OmuBun" si imi cer iertare tuturor daca am suparat pe cineva!

Dumnezeu sa ne ajute pe toti in dorintele noastre de mantuire!
Mai gandește-te! Daca ai ști ce oameni minunați sunt pe acest forum ai rabda cu multă bucurie orice provocare.
Sunt mulți care doar citesc și se roagă sau ajută, apoi dispar.

Eu te rog sa ramâi.Ești un om matur cu suflet de copil.
  #119  
Vechi 21.09.2010, 21:28:34
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de OmuBun Vezi mesajul
Imi pare nespus de rau ca s-a intamplat asa. El a fost unul dintre cei pentru care eu am ramas.


Nu cred ca forumul va disparea, iar dupa noi vina altii mai buni. Si drumul meu se opreste aici! Rog frumos adminul sa dezactiveze si contul "OmuBun" si imi cer iertare tuturor daca am suparat pe cineva!

Dumnezeu sa ne ajute pe toti in dorintele noastre de mantuire!
Te rog mult Culai sa te gandesti bine ! Noi am mai vorbit de treaba asta !Supararea ta s-a accentuat mult mai ales din cauza Topicului " Margaritare Duhovnicesti ", si raspunsul tau de la pagina 9 ( M-as fi mirat ! ) explica aproape totul ! Te rog nu renunta ! ! !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
  #120  
Vechi 21.09.2010, 21:31:45
Rodica50's Avatar
Rodica50 Rodica50 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.05.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.855
Smile

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Te rog mult Culai sa te gandesti bine ! Noi am mai vorbit de treaba asta !Supararea ta s-a accentuat mult mai ales din cauza Topicului " Margaritare Duhovnicesti ", si raspunsul tau de la pagina 9 ( M-as fi mirat ! ) explica aproape totul ! Te rog nu renunta ! ! !
De cate ori nu ne vom mai supara- e omeneste! Sa avem curajul sa iertam si sa mergem mai departe!
__________________
Cel ce crede, se teme; cel ce se teme, se smereste; cel ce se smereste, se îmblânzeste; cel blând, pazeste poruncile; cel ce pazeste poruncile se lumineaza; cel luminat se împartaseste de tainele Cuvântului dumnezeiesc. (Sfântul Maxim Marturisitorul)
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36