Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 10.06.2011, 14:06:27
papyllon's Avatar
papyllon papyllon is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 09.08.2010
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 13
Implicit Pildele Zilelor

Aceasta pilda ati mai dat-o si acum 2-3 saptamani! De ce le repetati asa repede? Noi cei care suntem abonati la newsletter, sesizam imediat si in loc sa avem parte de pilde noi, le tot recitim. Patericurile sunt pline de pilde si cu sicuranta sunt peste 365 la numar. Daca va e greu sa le cititi si apoi sa le si scrieti la rubrica \"Pilda zilei\", spuneti-mi ca o sa vin eu sa va ajut sa le culegem si sa le oferim credinciosilor. Acum peste 1 an, va mai facusem o astfel de sesizare si am ramas fara raspuns si vad ca tot nu ati luat masuri. Credeam ca cei care se ocupa de un site crestin au parte de un bun simt mai dezvoltat si stiu sa comunice, ca de la crestin la crestin...nici un raspuns...
Vedeti ca in redactarea articolelor si in general pe site, in ce scrieti, faceti multe greseli de ortografie, ceea ce denota ca inainte sa le publicati nu le recititi. Nu faceti lucrurile in graba si superficiale fiindca, nu dati un exemplu bun. Ca ex. chiar azi 10.06.11 la rubrica \"Anunturi\":\"PELERINAJ LA MAMASTIRILE DIN UCRAINA 21-25 IUNIE 2011\", sau \"Scimbarea la Fata in Tara Sfanta, Iordania si Sinai\". Poate veti fi mai rigurosi pe viitor...sper ca nu v-au suparat observatiile mele, facute cu buna credinta.

pompiliu.simion@gmail.com
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
cat de departe merge datoria fata de parinti? arthur_clennam Morala Crestina 35 20.01.2013 17:07:41
BOR fata in fata cu ecumenism&globalizare sofiaiuga Biserica Ortodoxa Romana 21 30.10.2012 23:32:47
De ce oare s-au racit copiii fata de parinti? andreicozia Generalitati 34 25.02.2011 21:22:09
Parintele Arsenie Boca - Despre dragostea lui Dumnezeu fata de oameni cristian67 Intrebari utilizatori 0 08.09.2010 12:09:06