Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Rugaciuni
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 06.10.2009, 09:06:17
elenavioletacocos's Avatar
elenavioletacocos elenavioletacocos is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.12.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 244
Smile Multumesc Doamne !

Nu am stiut unde sa postez ,daca e sa nu fie bine ,rog moderatorul sa mute postarea unde considera ca e bine !
Ieri am trecut prin ultima operatie maxofaciala ,ultima masea de minte ,care a crescut in carne ,culcata ,si care m-a chinuit mult ! Aveam in cap amintirea de la penultima ...si eram ingrozita ...ma rugam ...si ma rugam ....la un moment am rugat sa se opreasca chirurgul(un super om ) si i-am cerut sotului meu cruciulita pe care o am de la matusa mea din Israel ,si am incept sa ma rog mai tare ,si ...am avut un mom de relax ,in care medicul a putut sa taie maseaua ,dupa ce taiase carnea ...am simtit cu Doamne si Maica Domnului m-au ajutat sa suport durerea amintirii ! da stiu suna ciudat ,cac nu ma durea nimic ,am fost dublu anesteziata ...dar simteam in cap durerea de la penultima masea de minte !
Doamne iti multumesc ! Maica Domnului iti multumesc ! Isus Hristos iti multumesc !
8 copci am avut si la asta ,acum sunt umflata ,ma doare ...dar ma incred in Doamne ! deja cu moralul sunt mai bine ,datorita LOR ! acum ma rog la Doamne sa nu apara complicatii sa se vindece ,si duminica sa pot merge la biserica !

Multumesc
Ca esti langa mine cand sufar
Multumesc
Ca esti langa mine cand plang
Multumesc
Ca ma ajuti sa merg drept prin viata
Multumesc
Ca mereu ai timp pentru mine
Multumesc
Ca ma iubesti !
__________________
"Și acum rămân acestea trei: credința, nădejdea și dragostea. Iar mai mare dintre acestea este dragostea." Corinteni
5. Pune-ți nădejdea în Domnul din toată inima ta și nu te bizui pe priceperea ta.
15. Omul simplu crede toate vorbele; omul înțelept veghează pașii săi.
33. Frica de Dumnezeu este învățătură și înțelepciune, iar smerenia trece înaintea măririi.
www.bajotierra.ro
Reply With Quote
  #2  
Vechi 06.10.2009, 14:53:03
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Este un topic exact pe acestă temă și cred că tot la Rugăciuni.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
sa ma rog sa-i dea Doamne-Doamne cuiva credinta? giovaninnaa Rugaciuni 14 23.09.2011 16:18:24
Doamne Doamne ajuta-ne ! elenavioletacocos Rugaciuni 11 01.10.2009 09:59:38
MULTUMESC! jenica Rugaciuni 7 16.09.2007 22:34:21
multumesc dram Din Vechiul Testament 0 08.03.2007 11:41:52