Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Secte si culte
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #24  
Vechi 08.02.2014, 11:43:46
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Dalian Vezi mesajul
Te-ai certat cu toata lumea de pe acest forum. Nimeni nu mai vrea sa se mai certe cu tine din cate am mai spicuit eu putin prin postarile tale.
Acum cauti cearta si cu mine dar nu-ti merge.
Excelent, tu incepi sa te certi cu mine si apoi spui ca eu as cauta cearta. Dar doar cu mine faci asa? Eu am vazut mai demult cum te manifesti, nu scrii aproape nimic in mesaje, ii faci pe toti eretici si esti agresiv cu toti. Eu nu m-am certat cu nimeni pe forum, unii incepeau sa se certe cu mine din cauza ca nu aveam idei ecumeniste. Surprinzator pentru tine, tu te identifici cu eterodocsii gen userul catolic, penticostalul, ori ortodocsii care spuneau ca toate cultele sunt bune. Adica ce spuneau si duhovnicii, zelotismul e tot o ratacire, pe aceaeasi moneda cu ecumenismul. Si cei ce se certau cu mine majoritatea au fost banati, pentru ca aveau acelasi comportament si cu alti useri. Cum vad ca te stradui sa faci si tu. Tu ai combinatia perfecta ca sa nu poti purta o discutie: nu intelegi lucruri simple, nu cunosti invatatura si esti si agresiv. Eu o sa te ajut cu raport la admin, de acum cateva luni am intentionat sa fac asta, vazand cum vorbesti si cu alte persoane.
Citat:
În prealabil postat de Dalian Vezi mesajul
Esti aerian rau de tot.
De ce scrii despre ereziile care nu exista? Care-i scopul?
Si daca ereziile respective nu exista, cum poti descrie ceva inexistent?
Cum spuneam, nici nu intelegi ce vorbim.
Reply With Quote