Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 07.03.2013, 00:30:50
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit Sa ne cunoastem

Imi cer scuze dar nu am dat search sa vad daca mai e un topic ca acesta.Daca mai e va rog sa nu mi-l stergeti ,nu mai stau sa caut alt topic,nu e rau sa mai vorbim despre asta.

Haideti sa ne cunoastem,adica sa spunem fiecare cate ceva despre noi,nu informatii personale,intime etc ci sa ne descriem in mare.Sa ne cunoastem mai bine...


Deci eu sunt Alin,am 18 ani ,sunt pasionat de religie,filosofie,istorie,geografie,fotbal,muzica etc.Ascult muzica crestina dar si lumeasca,pop,hip-hop(fara injuraturi,ci doar Guess Who si altii care nu injura).Sunt in clasa a 11-a,sunt din Galati ,imi plac animalele,imi place sa ma plimb..ma relaxez cu filme,in parc,ascultand muzica.Am descoperit CREDINTA CRESTINA deabia,din pacate,cand am dat de greu si cand am dat de suferinta,depresie,anxietate etc...Cred sunt ortodox practicant dar sunt genul de crestin dupa cum ati observat mai tolerant,mai liberal,mai deschis la discutii.Am luat note bune la scoala mereu dar am fost batjocorit si nedreptatit de unii colegi la un moment dat ,in generala,fiindca sunt mai linistit,mai emotiv,mai cuminte.Acum nu mi s-ar mai intampla fiindca am prins curaj si am capatat experienta de viata.Am o sete mare de cunoastere,din toate domeniile...Daca vreti puteti sa imi cereti adresa de facebook pe mesaj privat,dar nu o dau la oricine..adica doar la cine am incredere,o dau cu placere..Imi place sa citesc,imi plac si dulciurile dar si sportul.Numai bine.Va rog din suflet sa scrieti descrierea voastra aici.Cam atat..daca ar mai fi ceva va rog sa ma intrebati...Numai bine

Astept cu nerabdare sa va cunosc!
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare