Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 22.02.2009, 15:53:48
simonsimona simonsimona is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 22.02.2009
Mesaje: 1
Implicit Conferinta....

am nevoie de conferinta de saptamana aceasta de joi sau de vineri , in ce priveste cipurile, legat de comunicatul Pr. Iustin Parvu.
astept raspuns
Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 22.02.2009, 16:24:08
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de simonsimona Vezi mesajul
am nevoie de conferinta de saptamana aceasta de joi sau de vineri , in ce priveste cipurile, legat de comunicatul Pr. Iustin Parvu.
astept raspuns
Doamne ajuta!
Sa-mi fie cu iertare dar, o să faceți urticarie acută de la cipurile astea ! Toată pocăința la cipuri a-ți reduso . Stăm bine cu toate in credință și nenorocitele de cipuri nu ne mai dau pace ! Of Doamneee. . . . .
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 22.02.2009, 16:40:36
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Sa-mi fie cu iertare dar, o să faceți urticarie acută de la cipurile astea ! Toată pocăința la cipuri a-ți reduso . Stăm bine cu toate in credință și nenorocitele de cipuri nu ne mai dau pace ! Of Doamneee. . . . .
Si incă odată sa-mi fie cu iertare Simona , dar pentru prima ta intrare pe acest forum , doar cipurile te intereseaza ? S-au făcut topice peste topice despre cipurile astea nenorocite ! ! ! Sfinții Părinți au scris o pagină maxim două despre ele, iar noi pălăvrăgim pe zeci de pagini ! ! ! ! Reducem toată credinta la cipuri ? Am scăpat de toate patimile și cipurile sunt singurele care nu ne dau pace ? ? ?
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Conferinta traian05 Stiri, actualitati, anunturi 1 08.09.2011 03:14:24
conferinta la fac. de drept linistea Stiri, actualitati, anunturi 4 03.11.2009 14:58:23
Conferinta in Timisoara Florin-Ionut Stiri, actualitati, anunturi 6 28.10.2009 22:30:26
conferinta traian05 Stiri, actualitati, anunturi 0 05.06.2008 12:55:56
Conferinta "Calea familiei" alynna Stiri, actualitati, anunturi 0 11.05.2008 20:13:52